ندای لرستان

آخرين مطالب

صفایی: نایب‌قهرمانی فصل پیش را به قهرمانی تبدیل می‌کنیم ورزشي

صفایی: نایب‌قهرمانی فصل پیش را به قهرمانی تبدیل می‌کنیم
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - رضا صفایی که به تازگی به تیم والیبال سایپا پیوسته، می‌گوید: هدف‌شان در فصل جدید بازی‌های خوب و رسیدن به عنوان قهرمانی است.

این والیبالیست لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: بعد از اینکه سال 95 به علت آسیب‌دیدگی، کامل از والیبال دور بودم دو فصل خیلی خوب را در کاله آمل داشتم و امسال با توجه به شرایط، سایپا را برای ادامه والیبالم انتخاب کردم.
وی با بیان اینکه سایپا و پیکان تیم‌های ریشه‌داری در والیبال ایران هستند، اضافه کرد: سایپا در فصل جاری کادر مدیریتی و فنی و بازیکن‌های خوبی دارد که امیدواریم نایب‌قهرمانی فصل گذشته را امسال با قهرمانی به پایان برسانیم.
صفایی با اشاره به اینکه هنوز تاریخ دقیق شروع مسابقات مشخص نشده، افزود: با توجه به اینکه بازیکن‌های خوب بین تیم‌های مختلف پخش شده‌اند امسال رقابت‌ها نزدیک‌تر می‌شود.
این والیبالیست لرستانی افزود: در فصل جاری نیز با توجه به شرایط تیم ملی، بازی‌های پرفشاری درپیش داریم که درصد آسیب‌دیدگی با توجه به خستگی زیاد بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینکه با تغییر مدیریت سایپا آرامش خوبی در تیم‌های ورزشی این شرکت حکم‌فرما شده، اضافه کرد: خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد و آماده آغاز لیگ برتر هستیم.
صفایی گفت: لیگ خوب یکی از ارکان موفقیت تیم ملی است که امیدواریم در فصل جدید نیز بازی‌های خوبی را شاهد باشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield