ندای لرستان

آخرين مطالب

زدوبندها مانع دعوت بازیکن‌های جدید به تیم ملی والیبال ورزشي

زدوبندها مانع دعوت بازیکن‌های جدید به تیم ملی والیبال
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - والیبالیست سایپا می‌گوید: در حق بازیکن‌های باکیفیت لیگ برتر اجحاف شده و دیده نمی‌شوند.

رضا صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی است اما هر چقدر عملکرد در لیگ برتر خوب باشد برای کادر فنی تیم ملی مهم نیست و بازیکن جدیدی دعوت نمی‌شود.
وی تاکید کرد: زدوبندهایی وجود دارد که اجازه نمی‌دهند بازیکن‌های خوب لیگ به تیم ملی دعوت شوند و علت این کار مشخص نیست و در حق بازیکن‌های باکیفیت اجحاف می‌شود.
صفایی تصریح کرد: متاسفانه تیم ملی ما شده 15 نفر که البته همه شایسته هستند اما با توجه به فشردگی بازی‌های بین‌المللی نیاز است که بازیکن‌های آلترناتیو هم داشته باشیم و نمی‌دانم چه اصراری وجود دارد که تیم ملی بازیکن زیاد نداشته باشد و این در حالی است بازی‌های پر فشاری داریم.
این والیبالیست لرستانی با بیان اینکه اگر بازیکن جدیدی به تیم ملی دعوت می‌شود مطمئن نیست که بازی کند، اضافه کرد: با توجه به بازی‌های تیم ملی می‌توان در برخی تورنمنت‌ها به تعدادی از بازیکن‌ها استراحت داد و در این صورت هم بازیکنان جوان تجربه کسب می‌کنند و هم باتجربه‌ها استراحت کرده و بهتر به تیم ملی کمک می‌کنند.
وی یادآور شد: ولاسکو آن زمان سه تیم در اختیار داشت و از اکثر ملی‌پوش‌ها استفاده می‌کرد و بازیکنان انگیزه زیادی داشتند اما متاسفانه الان این‌گونه نیست و شور و اشتیاق زیادی در بین والیبالیست‌های تیم ملی دیده نمی‌شود و انگیزه کسانی که علی‌رغم شایستگی به تیم ملی دعوت نمی‌شوند از بین می‌رود.
صفایی با بیان اینکه تیم ملی نیاز به پوست‌اندازی دارد، افزود: تیم ملی اگر 30 بازیکن آماده در اختیار داشته باشد به مراتب بهتر از 15 بازیکن است و بدون تردید می‌توانند کمک‌حال والیبال کشورمان در میادین بین‌المللی باشند و بازیکنان شایسته زیادی داریم که دیده نمی‌شوند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield