ندای لرستان

آخرين مطالب

ایستگاه سلامت در موکب شهید محمد بروجردی برپا شد فرهنگي

ایستگاه سلامت در موکب شهید محمد بروجردی برپا شد
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - بروجرد - رئیس مرکز اورژانس 115 بروجرد گفت: ایستگاه سلامت برای خدمات دهی به زائران اربعین در موکب شهید محمد بروجردی برپا شد.

علی کتیراچی روز سه شنبه   افزود: ایستگاه سلامت اورژانس 115 بروجرد با یک تیم پزشکی شامل پرستار خانم و آقا، پزشک و 2 نفر از کارکنان اورژانس خدمات رایگان بهداشتی و درمانی در موکب شهید بروجردی شهرستان بروجرد به زائران اربعین ارائه می دهند.
وی اظهار داشت: همزمان با آغاز پیاده روی اربعین، موکب شهید محمد بروجردی در میدان آیت الله بروجردی(ره) برپا شده تا خدمات لازم را به زائران اربعین ارائه دهد.
رئیس مرکز اورژانس 115 بروجرد بیان کرد: همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس توسط اورژانس 115 بروجرد به مناطق مرزی خوزستان برای ارائه خدمات به زائران اربعین اعزام شده تا بتواند خدمات لازم را به زائران در این مسیر ارائه دهد.
کتیراچی اضافه کرد: ایستگاه سلامت اورژانس 115 بروجرد از 13 مهر تا پایان پیاده روی اربعین در جوار موکب شهید بروجردی آماده ارائه خدمات پزشکی رایگان به زائران اربعین است.
  موکب شهید محمد بروجردی با هدف ارائه خدمات به زائران اربعین در میدان آیت الله بروجردی(ره) ورودی شهرستان بروجرد توسط ستاد برگزاری اربعین برپا شده است.
 


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield