ندای لرستان

آخرين مطالب

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان خبر داد:

استقرار روحانی و مبلغ در همه مواکب لرستان فرهنگي

استقرار روحانی و مبلغ در همه مواکب لرستان
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از استقرار روحانی و مبلغ در همه مواکب لرستان چه در داخل استان و چه در عراق خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سعید مهدوی امین امروز سه شنبه در کارگاه آموزشی روحانیون ویژه پیاده روی اربعین با اشاره به اینکه لرستان 42 موکب برای پیاده روی اربعین دایر کرده است، اظهار داشت: از این تعداد 27 موکب در عراق و 17 موکب در مسیر زائران اربعین در لرستان است.
وی با بیان اینکه در این موکب ها نیاز است شرایط برگزاری نماز جماعت فراهم شود، تصریح کرد: در این راستا و همچنین برای پاسخگویی به سوالات زائران اربعین، همه مواکب ما از روحانی و مبلغ بهره مند شده اند. در برخی مواکب نیز بیش از یک روحانی مستقر شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه روحانیون باید تلاش کنند در خیل جمعیت زائران اربعین حسینی حضور داشته باشند و به کربلا اعزام شوند، افزود: روحانیونی که نمی توانند در این سفر معنوی شرکت کنند، در مواکب اربعین حضور یابند و در میان زائران حسینی باشند.
حجت الاسلام مهدوی امین خاطرنشان کرد: همچنین پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در خرم آباد برگزار می شود و خیل عظیم جمعیتی هم می آیند راهپیمایی می کنند، سخنرانی هم هست، لذا روحانیون و مبلغان از این فرصت استفاده کنند و در جمع مردم و زائران حسینی شرکت کنند.
وی یادآور شد: روحانیون همچنین در برنامه بدرقه و استقبال زائران اربعین حضور داشته باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield