ندای لرستان

آخرين مطالب

اختصاص 9 دستگاه آمبولانس به مناطق صعب‎العبور لرستان اجتماعي

اختصاص 9 دستگاه آمبولانس به مناطق صعب‎العبور لرستان
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‎آباد - قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:با پیگیری های انجام شده 9 دستگاه آمبولانس کمک دار برای خدمات رسانی بهتر مردم به مناطق صعب‎العبور این استان اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا دکتر علی فرهادی روز چهارشنبه، ارزش آمبولانس های مذکور را 12 میلیارد تومان بیان کرد و اظهار داشت: این آمبولانس‌ها از مجهزترین آمبولانس‌ها به شمار می روند که برای پایگاه‌های 115 استان تهیه شده اند.
وی با بیان اینکه در فروردین ماه سال جاری هفت دستگاه آمبولانس به پایگاه‌های استان اختصاص یافت افزود: هم اکنون، 140 آمبولانس در سطح استان در حال امدارسانی است که با توجه به نیاز استان این تعداد جوابگو نیست .
فرهادی ادامه داد:در حال حاضر بیمارستانهای استان مجهز به 342 تخت خصوصی، 114 تخت آی سی یو، 59 تخت ان آی سی یو، 96 تخت سی سی یو و 14 تخت پی ای سی یو و 200 دستگاه تجهیزات پزشکی ام آی آر، آنژیو گرافی، سونوگرافی، سی تی اسکن هستند.
وی با اشاره به اینکه اکنون 63 پایگاه اورژانس، 145 دستگاه آمبولانس و 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس در استان آماده ارایه خدمات به مردم هستند،گفت: همچنین 700 خانه بهداشت در لرستان خدمات ارائه می دهند و تعداد درمانگاه های استان از 35 مورد به 180 مرکز شهری و روستایی افزایش یافته است.
7274/6057


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield