ندای لرستان

آخرين مطالب

جمع‌آوری 7 میلیارد تومان صدقه در لرستان اجتماعي

جمع‌آوری 7 میلیارد تومان صدقه در لرستان
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - مدیرکل کمیته امداد لرستان از جمع‌آوری 7 میلیارد تومان صدقات مردم استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، جاسم محمدی‌فارسانی در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت مستقیم مردم در کمک به توانمندسازی مددجویان این نهاد، اظهار کرد: جمع‌آوری و توزیع صدقات از طریق شبکه‌های مردمی و روش‌های نوین یکی از راه‌های مناسب محرومیت‌زدایی است.
وی از جمع‌آوری 7 میلیارد تومان صدقات مردم لرستان خبر داد و افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مردم لرستان از طریق صندوق صدقات و پرداخت الکترونیکی این مبلغ را به نیازمندان اهدا کردند.
محمدی‌فارسانی به نحوه مصرف صدقات جمع‌آوری‌شده اشاره و تصریح کرد: 100 درصد کمک‌های اهدایی مردم در قالب صدقات صرف محرومیت‌زدایی از خانوارهای نیازمند می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد لرستان به نحوه توزیع و هزینه کرد صدقات جمع‌آوری‌ شده اشاره کرد و گفت: براساس توافقنامه بودجه مبالغ جمع‌آوری‌شده در هر منطقه براساس نیاز مددجویان در شاخص حمایتی شامل کمک به درمان مددجویان روستایی و شهری، کمک به ازدواج مددجویان و تأمین جهیزیه، تأمین لوازم‌خانگی، پرداخت موردی، کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان، اردوهای زیارتی، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن و تعامل با مراکز اجتماعی هزینه می‌شود.
وی اظهار کرد: 178 هزار و 700 مشترک صندوق صدقات در لرستان وجود دارد و علاوه‌بر آن مردم سخاوتمند می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با ارسال عدد یک به شماره 8877 و یا کد دستوری #066*8877* به‌آسانی صدقات خود را پرداخت کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield