ندای لرستان

آخرين مطالب

پلیس 110 لرستان 2 گردشگر را از مرگ حتمی نجات داد سياسي

پلیس 110 لرستان 2 گردشگر را از مرگ حتمی نجات داد
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‎آباد - فرمانده انتظامی لرستان گفت: کاربر پلیس 110 با اقدام به موقع و کمک تلفنی، جان 2 گردشگر را از مرگ حتمی نجات داد.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار"حاجی محمد مهدیان نسب" افزود: شب گذشته فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و با صدایی لرزان و مضطرب اظهار می کند برای تفریح و ماهیگیری به کنار رودخانه ویسیان آمده اند که بر اثر تغییر شرایط جوی و بروز جزر و مد سطح آب رودخانه، گرفتار شده اند.
وی اظهار داشت: این افراد برای نجات از غرق شدن داخل ماشین پناه گرفته اند اما آب، ماشین را فرا گرفته و در آستانه خفگی بوده اند.
وی گفت: کاربر وظیفه شناس و هوشیار 110 بلافاصله خبر دریافتی را به نیروی انتظامی شهرستان چگنی اعلام نموده و همچنین طی تماس با جمعیت هلال احمر و آتش نشانی موضوع را با آنها در میان گذاشته است.
سردار مهدیان نسب افزود: این مامور پلیس پس از آن با افراد گرفتار شده در رودخانه تماس می گیرد و آنان را به حفظ خونسردی و آرامش فرا خوانده و اعزام تیم های امدادی به منطقه را به اطلاع آنان رسانده است.
وی ادامه داد: در نهایت 2 نفر مرد گرفتار شده در رودخانه ویسیان توسط نیروهای انتظامی، امدادی و آتش نشانی نجات یافته و خودروی آنان نیز از آب خارج شده است.
مهدیان نسب تصریح کرد: کاربران مرکز فوریت ها پلیسی 110 در مواقع ضروری، فراتر از وظیفه قانونی خود عمل کرده و با انجام خدمات نوع دوستانه و مشاوره ای، مانع از بروز آسیب های جدی به امدادخواهان می شوند.
امسال 15 نفر به صورت غیرمستقیم بر اثر سیل لرستان جان باخته اند در حالیکه آمار غرق شدگان در رودخانه و آبشارهای این استان تاکنون بیش از 20 نفر بوده است.
7269/6057


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield