ندای لرستان

آخرين مطالب

دلفان آماده خدمات‎رسانی به زائران اربعین حسینی است سياسي

دلفان آماده خدمات‎رسانی به زائران اربعین حسینی است
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‎آباد - فرماندار دلفان گفت : با تمهیدات اندیشیده شده، این شهرستان هم‎اکنون برای خدمات‎رسانی مطلوب و شایسته به زائران اباعبدالله حسین (ع) در ایام اربعین آمادگی کامل دارد.

به گزارش ایرنا حشمت بهمنی در جلسه برنامه ریزی مراسم اربعین حسینی افزود: بسیاری از هم وطنان مسیرهای ارتباطی دلفان را جهت شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی انتخاب می کنند که در این راستا اقدامات امنیتی ،انتظامی و خدمات رسانی مطلوب اندیشیده شده است .
وی، راهپیمایی بزرگ اربعین را نماد وحدت و همبستگی و به نوعی تجلی اقتدار عالم تشیع دانست و گفت : این راهپیمایی همچنین موجب تقویت مودت دو کشور مسلمان ایران و عراق شده و قدرت نمایی محور مقاومت را به دنیا نشان می دهد .
فرمانداردلفان با بیان اینکه تکفیری ها و دنیای استکبار به منظور جلوگیری از نمایش قدرت مسلمانان هزینه های زیادی می کنند اظهار داشت: اما شیعیان هرساله این نمایش همبستگی را باشکوهتر از سال های قبل بر گزار می نمایند.
بهمنی، بر همکاری ادارات و دستگاههای اجرایی برای میزبانی هر چه بهتر از زوار تاکید کرد و افزود: سپاه پاسداران دلفان اقدامات خوبی را در این زمینه انجام داده که قابل تقدیر است .
وی بیان کرد: شیفتگان امام حسین (ع) و خادمان عزاداران نیز موکب هایی برپا نموده اند تا به زائران مسیر خدمت رسانی کنند .
شهرستان دلفان در مسیر ارتباطی استانهای جنوب، شمال غرب و غرب کشور و همچنین در همسایگی استانهای مرزی ایلام و کرمانشاه واقع شده است.
7270/6057


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield