ندای لرستان

آخرين مطالب

رئیس پلیس راه لرستان خبر داد:

اجرای طرح ترافیکی اربعین در محورهای لرستان توسط 50تیم گشت خودرویی سياسي

اجرای طرح ترافیکی اربعین در محورهای لرستان توسط 50تیم گشت خودرویی
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- رئیس پلیس راه لرستان از به کارگیری 50 تیم عملیاتی پلیس راه برای پوشش ترافیکی اربعین حسینی در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ مصطفی دالوند امروز چهارشنبه در سخنانی اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن مراسم اربعین حسینی و اعزام کاروان های زیارتی به عتبات عالیات، پلیس راه فرماندهی انتظامی استان برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خودروها در محورهای مواصلاتی استان، طرح های ویژه ترافیکی را در این ایام در دستور کار دارد.
وی تصریح کرد: بازدید از اتوبوس های حامل زائران اربعین حسینی در شرکت های مسافربری، کنترل دقیق اتوبوس ها از حیث رعایت همه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، هماهنگی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص نصب تابلو و بنر ویژه مراسم اربعین حسینی با مضامین اخباری و هشداری از جمله این برنامه ها است.
رئیس پلیس راه لرستان با اشاره به آمادگی پلیس راه برای پوشش ترافیکی و کنترل محورهای مواصلاتی استان در ایام اربعین حسینی، افزود: در ایام اربعین حسینی برای پوشش ترافیکی بیش از 50 تیم گشتی اعم از تیم خودرویی به صورت روزانه فعالیت دارند.
سرهنگ دالوند با اشاره به اینکه تردد زائرین اربعین حسینی به پایانه مرزی شروع شده و حجم بالای زائرین در پایانه مرزی مهران باعث سنگین شدن ترافیک و کندی ارائه خدمات شده، لذا از هموطنان و زائرین تقاضا می شود برای خروج از مرز به پایانه مرزی شلمچه و چذابه مراجعه کنند و مسیر تردد از آزادراه خرم آباد- پل زال جهت سفر به استان خوزستان انجام شود و از تردد به استان ایلام جلوگیری می شود.
وی به زائران اربعین حسینی توصیه کرد که برای اعزام به مرز و حضور در کشور عراق با توجه به حجم بالای ترافیک در مرزها از تردد با خودروی شخصی پرهیز کنند و از وسایل نقلیه عمومی به ویژه اتوبوس استفاده کنند.
رئیس پلیس راه لرستان همچنین از رانندگان وسایل نقلیه عمومی به ویژه رانندگان اتوبوس حامل زائران حسینی خواست تا ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield