ندای لرستان

آخرين مطالب

سردار مهدیان نسب تشریح کرد:

نجات جان 2 نفر از غرق شدن با اقدام به موقع کاربر پلیس 110 سياسي

نجات جان 2 نفر از غرق شدن با اقدام به موقع کاربر پلیس 110
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- فرمانده انتظامی لرستان از نجات 2 نفر از مرگ حتمی با اقدام به موقع و هوشیاری کاربر فوریت‌های پلیسی 110 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار حاجی محمد مهدیان نسب امروز چهارشنبه در سخنانی گفت: شب گذشته فردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و با صدایی لرزان و مضطرب بیان می دارد که ما برای تفریح و ماهیگیری به کنار رودخانه ویسیان آمده ایم و از یک ساعت پیش بر اثر تغییر شرایط جوی و بروز جزر و مد سطح آب رودخانه بالا آمده و ما از ترس اینکه غرق نشویم به داخل ماشین آمده ایم ولی آب، ماشین را فرا گرفته و اگر دیر به دادمان برسید خفه می شویم.
وی افزود: کاربر وظیفه شناس و هوشیار 110 بلافاصله خبر دریافتی را به نیروی انتظامی شهرستان چگنی اعلام کرده و همچنین طی تماس با جمعیت هلال احمر و آتش نشانی موضوع را با آنها در میان گذاشته و پس از آن خود با افراد گرفتار شده در رودخانه تماس می گیرد و آنان را به حفظ خونسردی و آرامش فرا خوانده و اعلام می کند که نیروهای انتظامی و امدادی برای نجات شما حرکت کرده اند و به زودی به شما ملحق می شوند.
فرمانده انتظامی لرستان اظهار داشت: در پیگیری های بعدی که توسط سر تیم و کاربر 110 به عمل آمد محرز شد 2 نفر مرد گرفتار شده در رودخانه ویسیان توسط نیروهای انتظامی و امدادی و همچنین نیروهای آتش نشانی نجات یافته و خودروی شخصی آنان نیز از آب خارج شده است.
سردار مهدیان نسب تصریح کرد: کاربران مرکز فوریت ها پلیسی 110 در مواقع ضروری پای از انجام وظیفه فراتر نهاده و با انجام خدمات نوع دوستانه و مشاوره ای مانع از بروز آسیب های جدی به امدادخواهان می شوند.
وی به شهروندان توصیه کرد که در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فویت های پلیس 110 تماس بگیرید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield