ندای لرستان

آخرين مطالب

فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می‌زنیم ورزشي

فصل خوبی برای هواداران خیبر رقم می‌زنیم
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - سرمربی خیبر خرم‌آباد گفت: تلاش می‌کنیم فصل خوبی را برای هواداران و فوتبال استان رقم بزنیم.

مهرداد خادمی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص پیروزی یک بر صفر خیبر برابر شهید قندی یزد اظهار کرد: تیم حریف روبروی ما بد بازی کرد و در روزی که به علت نمایش حریف خیلی خوب نبودیم به برتری رسیدیم.
وی در پاسخ به پرسشی که هر سه بازی این فصل را با اختلاف یک گل به پایان رسانده‌اند و تا چه زمانی این برتری‌های خفیف ادامه دارد؟ گفت: برای یک مربی خیلی خوب است که تیمش گل نخورد و برنده شود و خوشبختانه در این سه بازی گل نخوردیم و تلاش می‌کنیم این عملکرد خوب را ادامه دهیم.
خادمی یادآور شد: سه بازی تیم یزدی را آنالیز کرده بودیم و اگر در اوایل بازی به گل می‌رسیدیم بازی بهتری به نمایش می‌گذاشتیم و می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری پیروز شویم.
سرمربی خیبر مدعی شد: هر تیمی روبروی ما فوتبال بازی کند بدون شک می‌توانیم با گل‌های بیشتری پیروز شویم.
وی با بیان اینکه این پیروزی را به هواداران واقعی که در گرما و سرما و بدون توجه به جایگاه ما در جدول از خیبر حمایت می‌کنند، تقدیم می‌کنم، افزود: تلاش می‌کنیم فصل خوبی را برای هواداران و فوتبال استان رقم بزنیم.
خادمی با بیان اینکه خیبر با تلاش‌های دکتر مسعود عبدی از لحاظ مالی دغدغه‌های سنوات اخیر را ندارد، تاکید کرد: انتظار داریم مسئولان استان و به‌ویژه استاندار هم از خیبر که نماینده لرستان است حمایت کنند تا بتوانیم به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield