ندای لرستان

آخرين مطالب

منطقه آزاد کیش

بوم گردی روستایی با محوریت روستای باغو در کیش

ندای لرستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای باغو، از طراحی طرح بزرگ بوم گردی روستایی کیش با محوریت این روستا خبر داد.

کنترل کرونا با اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای سازمان منطقه آزاد کیش

ندای لرستان - تدابیر و تلاش‌های اثرگذار سازمان منطقه آزاد کیش در مقابله با شیوع کرونا در ۸ ماه گذشته در دو بخش اقدامات مقابله ای و اقدامات پیشگیرانه به جدیت دنبال شده و خواهد شد.

خبرهای خوب از گردشگری هندورابی در راه است

ندای لرستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: راه اندازی حمل و نقل ترکیبی "هوایی و دریایی" می تواند نقش موثری بر توسعه صنعت گردشگری و رونق اقتصادی جزیره هندورابی داشته باشد

آبرسانی به روستای باغو در کیش

ندای لرستان - آب شرب ساکنان روستای باغو پس از اجرای ۱۳۰۰ متر خط لوله تامین شد.

کارنامه موفق کیش در کنترل بیماری کرونا

ندای لرستان - تا کنون ۱۵۱۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در جزیره کیش شناسایی شدند که با ۹۲ صدم درصد فوتی از کل بیماران مثبت در این منطقه در مقایسه با نرم جهانی از شاخص خوبی برخوردار هستیم.

تقدیر از دبیر شورای عالی مناطق آزاد ایران

ندای لرستان - افشین علا، سراینده اشعار انقلابی با انتشار متن کوتاهی از مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد بخاطر آنچه او برگزاری مراسم تجلیل فروتنانه از وی نامید، تشکر کرد.

ارائه بالاترین استاندارد خدمات درمانی در بیمارستان کیش

ندای لرستان - رئیس بیمارستان کیش گفت: با تلاش های شبانه روزی کادر درمان و با ارائه بهترین خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی مطابق با استاندارد های تعریف شده، بیمارستان کیش در سطح درجه یک A قرار گرفته است

تقدیر امام جمعه کیش از کادر درمانی و پزشکی کیش

ندای لرستان - امام جمعه کیش از کادر درمانی و پزشکی بیمارستان و مرکز توسعه سلامت کیش با عنوان مدافعان سلامت یاد کرد و زحمات ارزشمند آنها را قابل تقدیر دانست.

اقدامات گسترده بهداشتی و درمانی سازمان منطقه آزاد کیش درجزیره

ندای لرستان - رئیس بیمارستان کیش گفت: با همت سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی؛ اجرای پروتکل های بهداشتی، شناسایی و درمان به موقع بیماران؛ آرامشی که شایسته ساکنین جزیره کیش هست در این منطقه برقرار شده است.

کیش در مسیر توسعه پایدار و متوازن

ندای لرستان - استاندار هرمزگان در نشست خبری افتتاح ۱۱ طرح بزرگ ملی در جزیره کیش گفت: در مسیر توسعه وپیشرفت متوازن و پایدار استان هرمزگان و مناطق آزاد کیش و قشم، شاهد اتفاقات مثبت و ارزشمندی هستیم.

افتتاح رسمی ۱۱ طرح ملی و بزرگ جزیره کیش توسط رئیس جمهور

ندای لرستان - با افتتاح ۵۸ طرح ملی با سرمایه گذاری  ۱۵ هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد کشور ، شاهد بالندگی و  تحرک پذیری، سرافرازی و رشد و توسعه درکشور، نشان دهنده شکست دشمنان است

اجرای ۶۷ پروژه عمرانی توسط بخش خصوصی در کیش

ندای لرستان - معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه اقتصادی و ایجاد بسترهای لازم برای رونق سرمایه گذاری اصولی را از مهمترین عناصر بالندگی و پیشرفت عنوان کرد.

تامین مالی طرح های بزرگ و زیربنایی کیش

ندای لرستان - یکی از مهمترین الزامات توسعه و پیشرفت هر منطقه، گسترش و تقویت زیرساخت ها است. با برنامه ریزی های آینده نگرانه برای تامین نیازهای پایه ای و اولیه، سرمایه گذاران ترجیح بیشتری برای راه اندازی طرح های جدید و در ادامه با ورود مشتریان تازه، کسب و کار رونق بیشتری پیدا می کند.

مجمع عمومی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد

ندای لرستان - مجمع عمومی سازمان منطقه آزاد کیش با حضور مسئولان ارشد این مجموعه و همچنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی صبح امروز در تهران برگزار شد.

دو روز تا افتتاح رسمی هتل بزرگ پانوراما

ندای لرستان - هتل پانوراما با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر و با زیربنای ۲۵هزار مترمربع، پنجشنبه بیستم شهریور همراه با ۱۰ طرح دیگر در جزیره کیش، از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور به افتتاح می شود

دو روز تا افتتاح هتل بزرگ پانوراما

ندای لرستان - هتل پانوراما با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر و با زیربنای ۲۵هزار مترمربع، پنجشنبه بیستم شهریور همراه با ۱۰ طرح دیگر در جزیره کیش، از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور به افتتاح می شود

توسعه کیش در میانه تحریم و کرونا

ندای لرستان - در حالی که شیوع ویروس کرونا و تحریم‌های ظالمانه شرایط دشواری را بر کشور تحمیل کرده است، منطقه آزاد کیش در آستانه افتتاح چندین طرح ملی قرار دارد.

مجتمع مسکونی "روما کیش" در آستانه بهره برداری

ندای لرستان - پروژه مسکونی روما کیش وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با سرمایه گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد ریال به زودی از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.

برگزاری مجمع عمومی سازمان منطقه آزاد کیش در تهران

ندای لرستان - مجمع عمومی سازمان منطقه آزاد کیش با حضور مسئولان ارشد این مجموعه و همچنین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هم اکنون در حال برگزاری است.

احداث یک مجتمع مدرن خدماتی اداری در مرکز کیش

ندای لرستان - مجتمع پارسیس یکی از ۱۱ طرح عمرانی زیربنایی منطقه آزاد کیش است که بیستم شهریور از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد.

ساخت ۲ مجموعه جدید مسکونی توسط مجتمع ستاره کیش

ندای لرستان - پروژه مجتمع های مسکونی ۱۲۶ واحدی و ۱۹۱ واحدی در دو بلوک "خرداد و دی" با زمینی به مساحت ۱۲۳۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری بالغ بر ۳ هزار و۳۰۰ میلیارد تومان به زودی از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می شود

تحقق دولت الکترونیک در مناطق آزاد

ندای لرستان - مشاور فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک و دبیر کمیته راهبردی فناوری اطلاعات دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: در چند سال اخیر مناطق آزاد با راه اندازی پنجره‏ واحد خدمات ضمن کمک به توسعه و تحقق دولت الکترونیک، توانسته‏ اند زمان فرایندهای مورد نیاز کسب و کارها را به میزان قابل قبولی کاهش دهند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

ندای لرستان - عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

نخستین کارخانه سیستم تهویه مطبوع کیش در آستانه بهره برداری

ندای لرستان - نخستین کارخانه تولید سیستم تهویه مطبوع کیش، با سرمایه گذاری ۵ میلیون دلار توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۳۳۰۰ مترمربع، به زودی توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می شود

نخستین کارخانه مبلمان سازی کیش به بهره برداری می رسد

ندای لرستان - تنها شرکت مبلمان سازی جزیره کیش، طرحی که در زمینی به مساحت ۳۳۰۰ مترمربع توسط بخش خصوصی به اجرا درآمده، به زودی توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

کیش در چند قدمی تحقق شهر هوشمند

ندای لرستان - دو پروژه فیبر نوری جزیره کیش با هدف ایجاد زیرساخت های کیفیت بخشی به ارتباطات پایدار در کسب و کار ها و بهبود شرایط ارتباطی کیشوندان و تحقق ایده شهر هوشمند بیستم شهریورماه توسط رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

شفافیت، مهمترین راهبرد توانمندی و پیشرفت مناطق آزاد

ندای لرستان - دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پنجمین نشست معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر پاکدستی و شفافیت در کارها فرصت چند ماهه تا پایان دولت به منظور ظرفیت سازی و به نتیجه رسیدن برنامه های تدوین شده را مغتنم شمرد.

بازدید مرتضی بانک از طرح های عمرانی و زیربنایی کیش

ندای لرستان - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی هم اکنون در حال بازدید از پروژه های عمرانی و زیر بنایی کیش از جمله باند جنوبی و ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش هستند

گام بزرگ کیش در توسعه اکوسیستم نوآوری

ندای لرستان - مرکز نوآوری کیش با محوریت شهر هوشمند، توسعه اقتصاد دانش بنیان و اکوسیستم نوآوری، استارت آپی، اقتصاد دریا، محیط زیست دریا و گردشگری دریایی از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.

ساخت بزرگترین سایت هلی پورت کشور در کیش

ندای لرستان - هلی پورت بزرگ جزیره کیش که بر اساس طراحی و اجرای باند پهن پیکر و بکارگیری مدرن ترین سیستم روشنایی مورد تایید هواپیمایی کشوری ساخته شده، بزودی افتتاح می شود.

عزاداری کیشوندان با رعایت اصول بهداشتی، قابل تقدیر است

ندای لرستان - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، عزاداری خالصانه و عاشقانه کیشوندان در شبهای دهه اول محرم بویژه تاسوعا وعاشورای حسینی امسال که توام با رعایت ملاحظات و ضوابط بهداشتی بود را قابل تقدیر دانست.

جشنواره تبلیغات، برندینگ و گردشگری در کیش برگزار می شود

ندای لرستان - نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش با شعار "نگاهی نو به نقش تبلیغات در رونق اقتصاد گردشگری"، از ۳۰ مهر تا دوم آبان در سالن همایش های بین المللی کیش، سالن خلیج فارس برگزار می شود.

بانک ها می توانند در پیشگیری از شیوع کرونا موثر باشند

ندای لرستان - اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی بانک ها و موسسات مالی جزیره کیش به عنوان یکی از مکان های پر تردد افراد جهت دریافت خدمات بانکی موجب کنترل شیوع بیماری کرونا می شود.

امضای تفاهم نامه نوآوری‌ و تجاری سازی فناوری‌های صنایع معدنی در کیش

ندای لرستان - تفاهم نامه همکاری موسسه علوم و فنون کیش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توسعه نوآوری ها و تجاری سازی فناوری های مشترک حوزه معدن و صنایع معدنی به امضا رسید.

تقدیر از شاعر انقلابی در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد

ندای لرستان - پس از تقدیر مقام معظم رهبری از شاعر متعهد «افشین اعلاء» به دلیل سرودن شعری خطاب به حاکمان عرب و در نکوهش امضاء توافقنامه عادی سازی روابط با رژیم نامشروع صهیونیستی، مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد نیز طی مراسمی از این شاعر معاصر کشور که در سمت مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش مشغول به خدمت است، تقدیر کرد.

ساير مطالب

تعیین مرکز "فابای" البرز به عنوان شتاب‌دهنده طرح اشتغال مهارت محور

طرح «توسعه مشاغل خانگی» توسط جهاد دانشگاهی در اردبیل اجرا می‌شود

بهره برداری از 16 طرح جدید تعاونی و تقدیر از 12 تعاونی برتر در استان یزد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: برگزاری الکترونیکی مجامع تعاونی‌ها به شفافیت کمک می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: گسترش شرکت های تعاونی عامل مهمی در بی اثر کردن تحریم ها است

58 طرح تعاونی در خوزستان به بهره برداری رسید

امامدادی در خراسان شمالی: ایجاد نگاه جدید به مشاغل خانگی از اهداف اجرای این طرح ملی است

مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان افتتاح شد

کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ضرورت شکوفایی ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان

با حضور معاون امور اقتصادی وزارت تعاون و مدیرعامل صندوق بازنشستگی انجام شد: بهره برداری از پروژه «نهال، آب، اشتغال» در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل شستا در سیستان و بلوچستان خبر داد: ایجاد شغل برای یکهزار نفر در صنایع مس استان

ساخت دومین کارخانه لیچینگ مس کشور در سیستان و بلوچستان با مشارکت بانک توسعه تعاون

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

عیسی منصوری در سیستان و بلوچستان: رسیدن به توافق تجارت آزاد با ولایت‌های همجوار استان تحولی عظیم در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی منطقه دارد

نماینده زابل در سیستان و بلوچستان خبر داد: تأمین مالی واحدهای تولید استان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

​ویژه هفته تعاون-جهانگیری: بخش تعاون ، علاوه بر تولید و ایجاد اشتغال،کشور را به آرمان ها و درآمدهای پایدار می رساند/سرعت توسعه بخش تعاون رشد چشم گیری داشته است

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغالزایی بیش از 26 هزار نفر

ویژه هفته تعاون -شریعتمداری عنوان کرد:زمینه مشارکت ، عضویت و مالکیت کارگران در بخش تعاون را فراهم می کنیم

ویژه هفته تعاون - معاون امور تعاون: توسعه بخش تعاون می ‌تواند بهترین الگوی درمان امروز اقتصاد کشور باشد

ویژه هفته تعاون - با حضور معاون اول رئیس جمهوری از تعاونی های برتر ملی تقدیر شد

دلبری در جلسه شورای هماهنگی استان البرز: تعامل دستگاههای زیرمجموعه استان در جهت توسعه شفافیت خدمات ضروری است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: افزایش بهره وری و استفاده از منابع تولید راهکارهای تحقق جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: بستر الکترونیکی تشکیل تعاونی‌ها فرصتی برای ایجاد برنامه‌ای منظم و شروع کسب و کاری قوی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از کلنگ زنی پروژه 220 واحدی شرکت تعاونی مسکن در هفته تعاون خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاون نسخه بی بدیل ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: تعاون حلقه اتصال اقتصاد به عدالت اجتماعی است

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی: قطعاً همه مردم قدردان زحمات و تلاش های شهیدان و مدافعان سلامت خواهند بود

ثبت نام الگوی نوین طرح توسعه مشاغل خانگی در استان ایلام آغاز شد

تجلیل از 11 شرکت تعاونی برتر در پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر آذربایجان غربی

افتتاح 383 طرح تعاونی در کشور با اشتغال زائی بیش از 26 هزار نفر

تشکیل 96 تعاونی و ایجاد فرصت اشتغال برای 1523 نفر در استان یزد

آغاز ثبت‌نام متقاضیان راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی در چهارمحال‌وبختیاری

ارائه بیش از 6 هزار نفر دوره آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تعاون راهکار برابری فرصت ها و تجمیع سرمایه‌های خرد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: افتتاح 16 طرح تعاونی با اشتغالزایی 518 نفر در هفته تعاون

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: 20 درصد کل تعاونی های استان را زنان تشکیل می دهند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: با آموزش تخصص های مورد نیاز استان، دیگر نیازی به استخدام نیروی غیر بومی نداریم

طرح اعتباری جهش تولید در بانک توسعه تعاون استان مرکزی فعال شد

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون زنجان 200 درصد رشد یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی زنجان: جهاددانشگاهی نقش ارزنده‌ای در توسعه مشاغل خانگی استان دارد

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: تعاونی‌های مسکن قزوین موفق در رفع نیاز مسکن شهری

منصوری: تعاونی‌ها مشمول معافیت بیمه‌ای می شوند

​شورای عالی کار با افزایش 100 درصدی تعرفه ارزیابی طرح های طبقه بندی مشاغل موافقت کرد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شرکت های تعاونی با استفاده از شفافیت در عملکرد می توانند موفقیت های زیادی به دست آورند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: آگاهی و شناخت از مسائل روز جامعه برای فعالین عرصه کار و تولید ضرورت دارد

رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور در لرستان: کسب مهارت دسترسی به شغل را مهیا می کند

مدیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد: تعاون اساسی ترین، منطقی ترین و بنیادی ترین راه حل استقرار عدالت در جوامع به شمار می آید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در مراسم افتتاح برج های 134 واحدی خورشید: بخش تعاونی در بخش مسکن عملکرد خوبی داشته است

فعالیت بیش از 3100 شرکت تعاونی در استان کرمانشاه

در پانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر مازندران عنوان شد: نقش تعاونی های دانش بنیان در اقتصاد کشور بسیار مهم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: مهمترین ویژگی تعاون، شفافیت است

مجید انصاری: از ظرفیت بخش تعاون باید برای حل مشکلات مردم بهره گرفت

پناه در مراسم افتتاح بخش اطفال بیمارستان آتیه همدان: حمایت از جامعه کارگری در دوران کرونا ادامه می‌یابد

زنان، جوانان و توان‌یابان تسهیلات تعاونی دریافت می کنند

1600 صندوق قرض الحسنه به تعاونی تبدیل می شوند

در هفته تعاون صورت گرفت: تسهیلات 5 هزار میلیارد ریالی بانک توسعه تعاون برای تکمیل مسکن کارگری

کبیری در مراسم انعقاد 4 تفاهم‌نامه برای تقویت بخش تعاون: حمایت سیاست‌گذار از تعاونی‌ها به افزایش تاب‌آوری اقتصاد کشور منجر می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: از تعاونی‌های جوانان و زنان حمایت می کنیم

همایش یاران روستا 15 مهر در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: آموزش و ارتقای دانش تعاون‌گران یکی از مهمترین اقدامات در بخش تعاون است

افتتاح سومین خانه امید بازنشستگان در استان همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ تعاون تاثیرگذار است

بیش از 80 درصد جمعیت دو میلیون نفری کرمانشاه عضو تعاونی‌ها هستند

تعاونیها برای بیش از 17 هزار کردستانی شغل ایجاد کرده اند

رشد 176 درصدی پوشش بیمه‌ای روستاییان در خراسان شمالی

بیش از 21 هزار شغل در بخش تعاون استان مرکزی ایجاد شد

معاون روابط کار: مواجهه مسیر حفر تونل با سفره گازی پنهان دلیل اصلی حادثه بوده است

شریعتمداری خبر داد: افزایش صد و‌‌ پنجاه درصدی ضریب پوشش بیمه ‌در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

شریعتمداری تاکید کرد: ضرورت به کارگیری استارتاپ‌ها برای حل مسائل اجتماعی

پناه: توسعه تعاونی‌ها راهگشای مبارزه با تحریم‌ها است

شریعتمداری خبر داد: تحقق پوشش بیمه‌ اجتماعی رایگان‌ برای بیش از یک میلیون خانوار روستایی

پرداخت 30 درصد مزد شغل اولی ها ی هرمزگان توسط دولت

3800 خانوار از صندوق بیمه روستایی استان زنجان مستمری دریافت می‌کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاونی، بهترین شیوه توزیع ثروت و برقراری عدالت اجتماعی است

بیش از 110 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

60 درصد جمعیت سیستان و بلوچستان عضو تعاونی هستند

افزایش 5.7 درصدی تعداد تعاونی ها در استان البرز

فرهنگ حقوق جمعی کار در گفت‌وگوی «ایران» با معاون روابط کار تبیین شد/افزایش 71 درصدی تشکل‌های کارگری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: شفاف سازی تعاونی‌ها در دستور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد

اسامی تعاونی های برتر استان اصفهان در سال 99 اعلام شد

فعالیت بیش از 3 هزار تعاونی فعال در استان بوشهر

راه اندازی دبیرخانه طرح ملی مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان

شاکرمی در گفت و گو با ایرنا: حوادث کار منجر به فوت در ایران، نصف میانگین جهانی است

سامانه ارتباطات مردمی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر راه‌اندازی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: استخدام نیروی غیر بومی در خوزستان ممنوع است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: یکی از جلوه های تعاون مشارکت در امور خیریه و مردمی است

در آیین تجلیل از تعاونی های برتر استان البرز عنوان شد: جهش تولید در گرو تقویت و توانمندسازی تعاونی ها میسر است

تعاونی ها بستر ساز توسعه اقتصادی و اشتغال

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: سهم 11 درصدی تعاون از اشتغال استان

ثبت‌نام 75 درصد آموزشگاه‌های فنی‌ و حرفه‌ای برای دریافت تسهیلات کرونایی

24 طرح تعاونی در چهارمحال و بختیاری آماده افتتاح شد

اشتغال 15 هزار نفر در بخش تعاون استان اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: خبر داد: تعهد ایجاد بیش از 47 هزار فرصت شغلی ناخالص در کرمانشاه 9

شریعتمداری خبر داد: خط اعتباری برای ‎تعاونی های جوانان ایجاد می شود

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون خبرداد: عملیاتی شدن «طرح تامین مالی خرد تضمین شده »

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از اعطای تسهیلات 10 میلیارد ریالی این بانک به برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر سال 99 خبر داد

کبیری اعلام کرد: ایجاد 26 هزار شغل با 383 طرح تعاونی

سرهنگی در سیزدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران: کارآفرینان سرچشمه ارزش آفرینی برای کشور هستند