ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

هوای تهران در مرز آلودگی

ندای لرستان - شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد ۹۰ قرار داشت و هوای تهران در مرز آلودگی بود.

برپایی ایستگاه صلواتی و حرکت دسته‌های عزاداری ممنوع است

ندای لرستان - حضور دسته عزاداری در خیابان‌ها و همچنین برپایی ایستگاه‌های صلواتی در ماه محرم امسال ممنوع است و امیدواریم عزاداران نسبت به رعایت جدی تصمیم‌های ستاد ملی مقابله با کرونا پایبند باشند.

کسب رتبه نخست نوسازی تجمیعی؛ منطقه ۱۵

ندای لرستان - منطقه ۱۵ با ۹۲ درصد تجمیع پلاک از کل پلاک های نوسازی شده موفق به کسب رتبه نخست درتجمیع و رتبه برتر طی سه ماه نخست سال در عملکرد ستاد بازآفرینی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران شد.

یک پژوهشگر : خبرنگار، عامل تشدید بحران نشود

ندای لرستان - شهر: یک پژوهشگر رسانه پیشنهاد داد که شهرداری تهران چند خبرنگار بحران آموزش دیده را داشته باشد تا در مواقع وقوع بحران بتواند فضای رسانه‌ای را مدیریت کند.

محمدی: تبدیل مساله بحران به مطالبه عمومی وظیفه رسانه است

ندای لرستان - شهر: یکی از نقش‌هایی که رسانه در حوزه بحران ایفا می‌کند این است که موضوع بحرانی را به یک مساله عمومی تبدیل و به متن جامعه وارد می‌کند در واقع رسانه پیش از وقوع بحران دوره کشف و طرح موضوع را سپری کرده تا آن موضوع به مطالبه عمومی تبدیل شود.

درخونگاه ؛ خون یا خان؟

ندای لرستان - شهر: درخونگاه محله ای است که هنوز هم مشخص نیست وجه تسمیه آن سکنی گزیدن وزرا متعدد -درخانگاه- بوده و یا خونریزی های متعدد بر سر نخلی در ایام محرم آن را یه عنوان «درخونگاه» مشهور کرده است.

پیشنهاد لغو طرح ترافیک تا پایان مرداد

ندای لرستان - معاون وزیر کشور از پیشنهاد کمیته انتظامی اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای لغو طرح ترافیک و حضور یک سوم کارمندان در محل کار خود تا پایان مرداد ماه خبر داد.

کسب رتبه برتر عملکرد مدیریت بحران در منطقه ۱۶

ندای لرستان - دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۶ از کسب رتبه برتر این منطقه در آمادگی و کسب رتبه دوم در مقابله با کرونا در بین مناطق ۲۲ گانه خبر داد.

رصد آسمان تهران از ارتفاعات دارآباد

ندای لرستان - بزرگترین رصدخانه خورشیدی تهران در هیومن پارک موزه طبیعت و حیات وحش ایران (دارآباد) یکی از مرتفع ترین نقاط پایتخت افتتاح شد.

از افتتاح ایستگاه های خط ۶ و ۷ مترو تا تأمین هزار دستگاه اتوبوس

ندای لرستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از وقوع تحولات در این حوزه خبر داد و گفت: با آزاد سازی اوراق مشارکت سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ و در سایه تأمین منابع مالی، افتتاح بخشی از ایستگاه های مترو در خطوط ۶ و ۷ مترو را تا پایان سال جاری شاهد خواهیم بود .

سلام آقای شهردار/عوارض شهری چطور هزینه می شود؟

ندای لرستان - در قسمت دوازدهم برنامه «سلام آقای شهردار»، پیروز حناچی به سوال یکی از شهروندان تهران در مورد عوارض شهری و بهسازی معابر، پاسخ می‌دهد. سوالات خود از شهردار تهران را به صورت ویدئو افقی به شناسه تلگرامی @shahreshoma بفرستید.

نیاز به آیین نامه و ضوابط برای انبار مواد شیمیایی در سکونتگاه های شهری

ندای لرستان - انفجار بیروت تلنگر بسیار جدی در مدیریت شهری برای ارتقای ایمنی سکونتگاه های شهری بود که همین امر نیز سبب شد تا بحث انبار نفت شهران مطرح شده و دبیرکارگروه ملی مخاطرات طبیعی در این باره گفت: به بهانه این حادثه باید نگاهی به خطرپذیری شهرها به ویژه کلانشهر تهران در مقوله مراکز خطرزا داشته باشیم.

کلنگ زنی «طرح توسعه شمالی خط ۳ مترو تا تجریش» ؛ دی ماه

ندای لرستان - شهر: امروز در دومین جلسه هماهنگی «طرح توسعه شمالی خط ۳ مترو تهران تا تجریش»، ۹ گزینه برای انتخاب توسعه مسیر خط سه مطرح شد. همچنین به گفته مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه پیش بینی می‌شود که در صورت پیشرفت اداری و تأمین منابع مالی، عملیات اجرایی این پروژه در دی امسال آغاز شود.

حضور فاوای شهرداری تهران در اینوتکس ۲۰۲۰

ندای لرستان - در نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد به صورت مجازی برگزار می‌شود، سازمان فاوای شهرداری تهران در قالب پنج غرفه حضور دارد.

نجات الهی؛ محور پیشنهادی TOD

ندای لرستان - سرپرست معاونت حمل ونقل وترافیک منطقه از اجرایی شدن طرح TOD (توسعه برپایه حمل ونقل) در قلب پایتخت خبر داد.

رکاب زنی مدیران شهری منطقه ۷

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ به همراه شهردار ناحیه ۴ و جمعی از مدیران ناحیه همسو با رویکرد شهردار تهران مبنی بر استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و عمومی، با استفاده از دوچرخه از محله نیلوفر بازدید کردند.

شهر را مضطرب نکنید انبار نفت امن است

ندای لرستان - شهر: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه هرکس در هر جایگاه مسئولیتی، وظایفی برعهده دارد و باید متناسب با آنها اظهارنظر کند، گفت: نباید در میان مردم ایجاد اضطراب و استرس کنیم؛ قطعا تمام ملاحظات فنی و ایمنی در مخازن نفت تهران دیده شده است.

تغییر رویکرد سه شنبه های بدون خودرو

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۸ تهران گفت : پروژه های دو سازمان نوسازی و عمرانی مناطق شهرداری تهران در این منطقه، به لحاظ پیشرفت فیزیکی در کمپین این هفته از سه شنبه های بدون خودرو مورد ارزیابی قرار گرفت.

فضای فراموش شده محله نظام آباد، بوستان شد

ندای لرستان - شهر: یکی از فضاهای فراموش شده منطقه ۷ سرانجام بعد از چندین دهه تصرف به یک فضای عمومی و بوستان تبدیل شد تا سرانه فضای سبز این منطقه دو درصد افزایش یابد و از ۴.۵۸ به ۴.۶۱ مترمربع برسد. هزینه ساخت این بوستان نیز از جریمه قطع درختان تامین شد.

آیا لغو طرح ترافیک آلودگی هوا را افزایش داد؟

ندای لرستان - شهر: با لغو طرح ترافیک گمانه‌زنی‌هایی درباره افزایش آلودگی هوای تهران مطرح شد اما کارشناسان معتقدند آلودگی هوا تابع یک متغیر نیست و عوامل متعددی بر کاهش یا افزایش آن اثر می‌گذارند.

درآمدهای عوارض پایدار شهری صرف چه کارهایی می‌شود؟

ندای لرستان - شهر: بر اساس بسته محرک اقتصادی به پرداخت کنندگان خوش حساب عوارض پایدار شهرداری تهران به قید قرعه جوایز خوش حسابی اهدا می‌شود، اما اساسا عوارضی که شهروندان پرداخت می‌کنند، صرف چه کارهایی می‌شود؟

حرکت از شهر خاکستری به سمت شهر رنگی

ندای لرستان - جداره های شهری شهرک شهید مطهری در محله کیانشهر به مساحت ۲۵ هزار متر مربع در راستای نگهداشت شهر، رنگ آمیزی شد.

مهارت سنجی نیروهای عملیات بحران منطقه ۱۹

ندای لرستان - تمامی نیروهای عملیاتی و فوریتی ۱۳۷، خدمات شهری و بحران نواحی طی انجام بازدید های میدانی در خصوص میزان مهارت استفاده از تجهیزات و ابزارآلات مورد سنجش قرار گرفتند.

خانه ملک الشعرا بهار تخریب نمی شود

ندای لرستان - شهر: کاربری خانه تاریخی ملک الشعرا بهار از مسکونی به فرهنگی تغییر پیدا کرد تا به راحتی قابل تخریب و خرید و فروش نباشد. همچنین کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز پیگیر تخصیص اعتبار برای تملک این ملک توسط شهرداری است.

امسال عطر سیب مجازی است

ندای لرستان - شهر: شهرداری تهران بر اساس روال سالهای گذشته نمایشگاه عطر سیب را همزمان با نزدیک شدن به محرم برگزار می کند با این تفاوت که نمایشگاه امسال مجازی است.

نباید به مشکلات شهر اضافه شود

ندای لرستان - شهر: پیروز حناچی در یک برنامه تلویزیونی به برخی از اقداماتی که در دو سال مسئولیت او در مدیریت شهری ، انجام شده اشاره و تاکید کرد که با شهرفروشی مخالف است و نباید کاری کرد که به مشکلات شهری اضافه شود.

۳ انتصاب در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

ندای لرستان - شهر: مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک، مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک و مشاور فرهنگی اجتماعی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ۲۱ مرداد ماه برگزار شد.

بلوار استاد معین یک خیابان اجتماعی است

ندای لرستان - شهر: بخش جنوبی بلوار استاد معین همانطور که شهروندان این محله درخواست داشتند دو طرفه شد. با گشایش این بلوار هم محله امام زاده عبدالله از بن بست ترافیکی خارج و هم با ظرفیتهایی که ایجاد شده امکان رویدادهای اجتماعی در این خیابان فراهم شد.

جریمه برای نزدن ماسک در اماکن تفریحیِ پاریس

ندای لرستان - مقامات فرانسوی در تلاش برای مهار موج دوم شیوع ویروس کرونا در این کشور، زدن ماسک را در اماکن تفریحی و گردشگریِ شلوغ و پرازدحام در پاریس الزامی کردند.

حناچی: ساخت بوستان در مناطق متراکم ارزشمندتر است

ندای لرستان - شهر: شهردار تهران با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای افزایش سرانه فضای سبز داخل شهر گفت: اگر در ارتفاعات بالای یک هزار و ۸۰۰ متر فضای سبز ایجاد شود خوب است اما در مکان های پر تراکم ایجاد فضای سبز ارزش دیگری دارد. در مناطق متراکم تر مانند مناطق ۱۰ و ۱۱ ساخت بوستانهای محلی در دستور کار است.

اجرای طرح کاپ در منطقه ۳ تهران

ندای لرستان - به منظور اجرای طرح کاهش تولید پسماند "کاپ"، آموزش های مورد نیاز این طرح به شهروندان واقع در مراکز دولتی، تجاری و بوستان های منطقه ۳ ارائه شد.

۴ هکتار از اراضی تصرف شده آزاد شد

ندای لرستان - با تلاش و پیگیری های شهرداری منطقه ۱۳، چهار هکتار از اراضی شرق تهران رفع تصرف و آزاد سازی شد.

پیگرد و بازداشت مظنونان حادثه پارک لاله

ندای لرستان - شهر: پس از حادثه مرگ یک نوجوان ۱۴ ساله در پارک لاله بر اثر برق گرفتگی؛ ناظر، مدیر و پیمانکارانی که در گذشته و حال، در پارک لاله فعالیت می کردند با هماهنگی پلیس و مراجع قضایی از صبح یکشنبه مورد پیگرد قرار گرفتند و احضار و بازداشت شدند. برای تعیین تکلیف این موضوع، گروه فنی متشکل از کارشناسان اداره برق و کارشناسان رسمی دادگستری که از طرف مرجع قضایی مشخص شده اند، بررسی فنی خود را درباره تشخیص نهایی علت حادثه آغاز کردند.

ساير مطالب

نهضت احیای واحدهای راکد در راستای جهش تولید

معرفی مدیرکل جدید راه‌آهن لرستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 مرداد 99

اختصاص 3 میلیارد تسهیلات جبران خسارت کرونا به حوزه سلامت لرستان

راه اندازی خطوط جدید نساجی بروجرد سبب افزایش صادرات خواهد شد

گازسانی به شهرک صنعتی الشتر انجام شود

41 پروژه جهش تولید در لرستان اجرایی می‌شود

سهام‌دار خارجی سد بزرگ کارخانه بهراد

سپاه لرستان با همکاری دستگاه‌ها 1000 شغل در روستاها ایجاد می‌کند

بهره‌برداری از 5 طرح شاخص جهش تولید در لرستان

امسال 50 بنگاه خصوصی در بورس عرضه می‌شوند

تورم 45 درصدی قیمت برنج در یک سال

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 مرداد 99

جزئیات طرح جدید مجلس درباره یارانه بنزین

افزایش سه برابری حجم مرسولات پستی لرستان

10 میلیارد تومان به طرح های جهش تولید روستاهای لرستان اختصاص یافت

واگذاری طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر 100 هزار نفر به بنیادمسکن

اجرای بیش از 35 کیلومتر روکش حفاظتی چیپ سیل در لرستان

جلسه رفع مشکلات سه واحد تولیدی بزرگ استان

19 میلیارد ودیعه و یا اجاره مسکن به مددجویان بهزیستی پرداخت شد

مطالعات توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی 599 روستای لرستان انجام شد

ایجاد 780 فرصت شغلی با اجرای طرح‌های «جهش تولید» در حوزه کشاورزی

جهانگیری: بورس ریسک دارد، مردم مراقب باشند

پرداخت مرحله نخست کمک بلاعوض مسکن به مددجویان بهزیستی لرستان

کشاورزان لرستانی چقدر گندم فروخته‌اند؟

ضرورت مطالعه عسل لرستان از تولید تا بازار فروش

تولید تخم‌مرغ لرستان با مصرف همخوانی دارد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 13 مرداد 99

بازگشت کوپن رسما کلید خورد

سهمیه وام مستأجران برای هر شهر مشخص شد

تعطیلی تمام تاسیسات گردشگری لرستان؛ کرونا 93 میلیارد تومان خسارت به به بار آورد

بیکاری مهم‌ترین معضل لرستان/ 200 واحد تولیدی تعطیل شد

تصرف و تخریب 385 هکتار از اراضی ملی بروجرد

جانمایی زمین تصفیه خانه فاضلاب «ونایی»/پروژه 16 میلیارد نیاز دارد

396 میلیاردتومان به حساب گندمکاران لرستانی واریز شد

تولید بیش از 2700 تُن عسل در لرستان

تولید سالانه10 هزار تُن تخم مرغ در لرستان/لزوم افزایش ظرفیت تولید

مهلت ثبت‌نام بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا در لرستان تمدید شد

روسیه و چین مبادله بانکی با ایران را قطع کردند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 12 مرداد 99

آخرین قیمت‌ ها در بازار خودرو داخلی و مونتاژی

تمدید مهلت تقاضای وام کرونا برای واحد‌های لرستان

ورشکستگی سرمایه‌گذار و بلاتکلیفی 46 هزار سهامدار کارخانه سیمان خرم‌آباد

آبیاری دیم‌زارهای رومشکان از رودخانه سیمره، مطالبه عمومی است

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 مرداد 99

220 میلیارد تومان بدهی ثبت شده داریم

اختصاص 16 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح فاضلاب ونایی بروجرد

مصرف برق مشترکان بروجردی به 144 مگاوات رسید

آغاز پرداخت مرحله سوم بیمه بیکاری به واحدهای آسیب دیده از کرونا

پرداخت 111 میلیارد تومان برای احداث زیرساخت‌های کشاورزی سیل‌زده

معرفی 11 هزار واحد آسیب دیده از کرونا به بانک برای دریافت تسهیلات

ساز افزایش قیمت خودرو بار دیگر کوک شد

پروازهای هفتگی فرودگاه خرم‌آباد به 14 مورد افزایش می‌یابد

گازرسانی به 87 روستای شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی

٣٠ درصد محصولات قبل از مصرف و عرضه به بازار خراب می‌شوند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 9 مرداد 99

جزئیات افزایش حقوق کارمندان در مرداد 99

صدور 34 پروانه تایید صلاحیت در لرستان

بازار بزرگ مجازی لرستان راه‌اندازی می‌شود

برداشت 5000 تن طالبی در لرستان

50 کیلومتر بزرگراه با تامین اعتبارات لازم در لرستان احداث می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 8 مرداد 99

ایران، چهارمین کشور پرتورم جهان شد

بیش از 102 میلیارد تومان کمک بلاعوض به کشاورزان سیل‌زده پرداخت شد

اختصاص 700 میلیارد تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا در لرستان

قیمت جدید مرغ در بازار

پرداخت 140 میلیارد تومان به واحدهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا

افزایش پروازهای فرودگاه خرم‌آباد با هواپیمای ATR72 ایران ایر

پلیمر بوشهر از تغییرات مهم خود در پنبه‌ریز خبر می‌دهد

سقف پرداخت وجه نقد در بانک‌ ها کم شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 7 مرداد 99

قیمت خودروهای وارداتی 7 مرداد 99

استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی لرستان

سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان در 2 منطقه محروم لرستان

اختصاص 2.8 میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض مسکن به مددجویان بهزیستی لرستان

اعمال محدودیت در پرداخت وام ودیعه مسکن

تولید سالانه 25 هزار تن انواع آبزیان در لرستان

بنیاد برکت 750 طرح اشتغال‌زایی در دلفان اجرا می‌کند

پرداخت7 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای خسارت دیده از کرونا در لرستان

نصب تجهیزات و ارتقاء تکنولوژی 13 سایت تلفن همراه در لرستان

روکش آسفالت محور گردشگری بیشه انجام می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 6 مرداد 99

کیفیت زعفران لرستان از زعفران خراسان بهتر است

پرداخت 373 میلیاردو 578 میلیون تومان کمک بلاعوض به سیل‌زدگان لرستان

11 هزار تن گندم از کشاورزان بروجردی خریداری شد

ماسک با نرخ مصوب در اختیار داروخانه های دولتی قرار گیرد

8 هزار و 540 واحد صنفی در بروجرد متقاضی دریافت تسهیلات کرونا

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 5 مرداد 99

خلع ید پیمانکار یک قطعه از چهارخطه ازنا- شازند

راه‌اندازی کارگاه‌های مدیریت شغلی در سه دانشگاه‌ لرستان

200 هزار هکتار اراضی حاشیه جنگل‌های لرستان مستعد ایجاد باغ است

در لرستان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگوست

جذب 744 میلیارد ریال یارانه توسط بانک کشاورزی لرستان

سیلاب به باغات معمولان خسارت زد

صرف 3.5 میلیارد تومان برای تامین برق پایدار شهر خرم‌آباد

اجاره‌ بهای دلاری در شمال تهران

بهره‌برداری از فاز نخست پروژه آب‌رسانی قم‌رود در سال 99

اختصاص 46 میلیارد تومان برای تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ مناطق سیل‌زده در لرستان

3800 هکتار از اراضی کشاورزی دیم لرستان آبی می‌شود

نظر مراجع تقلید درباره وام ودیعه مسکن