ندای لرستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا در هفته آینده

ندای لرستان - با توجه به مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، صاحبان ، شاغلان کسب و کارهایی که کد بیمه و کد کارگاهی ندارند، از سوی دولت حمایت می شوند.

تاکید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به ۶ هزار نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری اردبیل

ندای لرستان - مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

ندای لرستان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

استان البرز بهترین ظرفیت ها را برای اشتغال دارد

ندای لرستان - علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

۷۲۸ نفر سهم استان بوشهر در اجرای طرح یارانه دستمزد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال ۹۹ تعداد ۷۲۸ نفر است.

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز شرکت‌ها تربیت می‌شود

ندای لرستان - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تربیت نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز و مطابق با درخواست شرکت‌ها در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

ندای لرستان - جلسه کمیته سه جانبه گرایی استان قزوین به ریاست رضا گروسی و با حضور آقاجانی مدیر روابط کار ،علیرضا بندعلی رئیس اداره روابط کار ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان و نمایندگان دولت با دستور جلسه بررسی حق پرداخت بیمه سخت و زیان آور(۴درصد) توسط پیمانکاران و کارفرمایان برگزار شد.

اختصاص ۲۳۵۶ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در آذربایجان شرقی

ندای لرستان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از اختصاص دو هزار و ۳۵۶ میلیارد تومانی تسهیلات ویژه کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا برای این استان خبر داد.

فعالیت ۴۱ خانه بهداشت کارگری در هرمزگان

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور تامین سلامت کارگران و سالم‌سازی محیط کار در کارگاههای تولیدی، صنعتی و خدماتی، ۴۱ خانه بهداشت کارگری در استان, خدمات بهداشتی را به جامعه کار و تولید ارائه می دهند.

اختصاص بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای زیان دیده از کرونا در سیستان و بلوچستان

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، ۵۰۹ میلیارد تومان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی بهره وری در سازمان کیفیت کار، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست

ندای لرستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سومین جلسه کمیته بهره وری که با حضور مدیران حوزه های مختلف و تمامی اعضاء این کمیته برگزار شده بود، گفت: هدف اصلی از اجرای بهره وری در سازمان کیفیت کار ، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اطلاع رسانی به موقع و درست جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم است

ندای لرستان - دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال ۱۳۹۹ به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابعه وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فراهم می‌شود

ندای لرستان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به سرمایه‌گذاری این صندوق در بورس، گفت: سعی کردیم به جای بنگاه‌داری و خرید شرکت، از ظرفیت بازار بورس برای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم حق بیمه‌های روستاییان و عشایر استفاده کنیم.

میرزایی : ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

ندای لرستان - ​معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : حدود ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و بیش از ۷۰درصد از بنگاه های این وزارتخانه در بورس هستند.با ورود سه هلدینگ و چندین شرکت بزرگ سهم بنگاههای بورسی صندوق های بازنشستگی تا پایان سال جاری به مرز ۸۰ درصد می رسد.

​شریعتمداری: متوسط سن مدیران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ سال کاهش یافت

ندای لرستان - اکسیر مهم حفظ رشد ایران سپردن امور به دست جوانان نخبه است. مفتخر هستم که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نیروی جوان مستعد و نخبه در عرصه فعالیت های مختلف مدیریتی استفاده کرده ام.

هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت برخی کارگاهها و کسب و کارها، حدود هفت هزار نفر در این استان متقاضی بهره‌مندی از بیمه بیکاری شدند.

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: شرایط دریافت تسهیلات کرونا تسهیل شد

ندای لرستان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: با اصلاح صورت گرفته شرایط برای دریافت تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا تسهیل شد.

شناسایی بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول و واجد شرایط دریافت تسهیلات کرونا در هرمزگان

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار کارفرمای مشمول آسیب دیده از ویروس کرونا در استان جهت دریافت تسهیلات شناسایی شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: اشتغال از اولویت های نظام است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر این‌که مساله‌ اشتغال از اولویت‌های کارگزارن نظام جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: نام‌گذاری سالیان گذشته توسط مقام معظم رهبری با نام‌های حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید نشان‌دهنده اهمیت مسئله اشتغال است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران: در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد

ندای لرستان - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان این که در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد، گفت: از پتانسیل بیمه روستایی در مازندران می توان استفاده بهینه ای کرد.

ثبت نام ۵۲۱۷ واحد صنفی آسیب دیده همدان در کارا

ندای لرستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان با اشاره به این که ۳۳ هزار و ۴۸۶ واحد در استان همدان مشمول تسهیلات کرونا هستند، گفت: بعد از ثبت نام متقاضی در سامانه کارا دستگاه اجرایی پرونده را بررسی و پس از تأیید به بانک عامل معرفی می‌کند و بانک طی یک هفته باید تسهیلات را پرداخت کند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تمهیدات لازم برای الکترونیکی کردن روند رسیدگی به شکایات الزامیست

ندای لرستان - کامران کلانی ضمن دیدار با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان از نحوه پاسخگویی و ارائه خدمات به مراجعین بازدید کرد.

سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی استان مرکزی ابلاغ شد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از ابلاغ سهم تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی این استان در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبارات در سال جاری مانند مدت مشابه قبل ۴۶ میلیارد ریال است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد: بانک ها همراه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا باشند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: منابع اختصاص داده شده برای حمایت از کسب‌کارهای آسیب‌دیده از کرونا نباید درگیر فرایند بانکی شده و منجمد شود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:توسعه کشور و پیشرفت استان در گرو رونق و جهش تولید است

ندای لرستان - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: توسعه و پیشرفت مادی و معنوی کشور در گرو رونق و جهش تولید است.

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان کمک هزینه طرح کارورزی به کارورزان هرمزگان

ندای لرستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از زمان اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی ( اواخر سال ۹۶ ) تاکنون دولت به صورت متمرکز ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان کمک هزینه کارورزی به کارورزان فارغ التحصیل دانشگاهی استان پرداخت کرده است.

آغاز پرداخت ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای واحدهای اقتصادی متضرر از کرونا تصویب شد که این رقم به استان ابلاغ و روند معرفی متقاضیان به بانک آغاز شده است .

هدایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بازار سرمایه

ندای لرستان - برخورداری‏ از تامین‏ اجتماعی‏ از نظر بازنشستگی، بیکاری‏، پیری، ازکارافتادگی، بی‏سرپرستی‏، در راه‏ ماندگی‏، حوادث‏ و سوانح‌‏، نیاز به‏ خدمات‏ بهداشتی‏ و درمانی‏ و مراقبت‌های‏ پزشکی‏ به‏ صورت‏ بیمه‏ و...، حقی‏ است‏ همگانی‏.

رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: باید گفتمان مهارت در کشور مورد توجه قرار گیرد

ندای لرستان - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور توجه به ارزش مهارت را از برنامه‌های محوری این سازمان در سال جاری برشمرد و گفت: باید گفتمان مهارت در کشور مورد توجه قرار گیرد.

تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی ارس در اردبیل

ندای لرستان - مدیر درمان تامین استان اجتماعی اردبیل از تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای هتلینگ بخش های بیمارستان تامین اجتماعی ارس پارس آباد در سال جاری خبر داد.

پرداخت بیش از ۴ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی هرمزگان

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، سهم ابلاغی و تخصیصی تسهیلات مشاغل خانگی استان در سال گذشته را ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ذکر و اضافه کرد: ۸۵ درصد از این مبلغ تاکنون توسط بانکهای عامل به متقاضیان پرداخت ​شده است.

ساير مطالب

قدمت ورشوسازی در بروجرد چقدر است؟

مرزهای شرقی لرستان برزخ عشایر کوچ‌رو

بانوی ریاضیدانی که مسیر دنیا را تغییر داد

سدی که در وعده‌ها غرق شد؛ من «کمندان» 16 سال دارم!

الیگودرز و زخم‌های کهنه سدسازی

وقوع50درصدزلزله‌های کشور درزاگرس/سقف‌های لرزانی که بایدمقاوم شوند

سن عقلی خود را با پاسخ به این تست روانشناسی تشخیص دهید!

پسماندهای کرونایی

/گزارش/ تجهیز هنرستان‌های لرستان هنر استان را می‌طلبد

دو استاد ایرانی در بین 40 استاد برتر جوان جهان قرار گرفتند

اهدای خون؛ جریان دوباره زندگی در لرستان

رمضان ماه مهربانی و سخاوتمندی

خانه نشینی و تنهایی سالمندان

تقویت اعتماد به نفس با چند تغییر ساده

خصوصیات یک زن موفق شاغل که هر زنی باید بداند

ازهای موفقیت ثروتمندترین مرد دنیا از زبان خودش

چرا طرز فکر شما در موفقیت‌تان تاثیرگذار است

با فروشگاه اینترنتی آلودگی هوا 20 درصد کاهش می یابد / مسئولین با آگهی بخشی به مردم از کسب و کارهای اینترنتی حمایت کنند

9 دلیل برای زندگی کردن با یک هدف مشخص

در اوج آمادگی‌مان لیگ تعطیل شد/امسال پویاترین لیگ فوتسال را داشتیم

شخصیت خود را با این تست جالب روانشناسی محک بزنید

اگر زمان به عقب بازمی‌گشت، سراغ جودو می‌رفتم

با جوانترین میلیاردر زن جهان آشنا شوید

چگونه یک شهردار خانم، شهر سان‌فرانسیسکو را از بحران کرونا نجات داد؟

رهبری زنان؛ عنصر مشترک 7 کشور موفق در مبازره با کرونا

یک زن برای اولین بار پس از کاترین کبیر، دیکتاتور می‌شود؟

حسین زارع؛ از سبزی‌فروشی در تبریز تا سرآشپزی در گوگل

واکسیناسیون استرس؛ چگونه با استرس مثبت، شادتر و سالم‌تر شویم؟

قدرتمندترین زنان دنیا + عکس

کرونا و ترس زنده‌های ناقل از مردگان بی‌خطر

مشاجره‌هایی که به خیابان کشیده می‌شود

داغ پروژه‌های نفتی بردِل لرستان/پالایشگاه پلدخترمنتظرتامین خوراک

مؤمنانه زیر چتر رمضان/ لبخند خوبی‌ها در ماه خدا

رمضان؛ ماه سفره‌های مهربانی

/گزارش/ شکست کرونا ویروس منحوس با نفوس

بازگشت به زندگی عادی در لرستان!

کرونا و ضیافت افطار لرستانی ها در خانه نیازمندان

مسئولیت اجتماعی و تجلی همدلی مردم

روزهای خوش لاله‌ واژگون

وظیفه جامعه شناس در عصر تجربه‌های نوین

فرهنگ باستانی لرستان پنجه در پنجه کرونا

بیمارستان‌های شلوغ ، نقاهتگاه‌های خلوت

مشاهدات خبرنگار ایرنا از جولان کرونا در یک روستای دلفان

روان‌های رنجور میراث کرونا

کشت بهاره زیر سایه کرونا

شوق یادگیری پشت گردنه‌های محرومیت

خودسانسوری؛ از چالش‌های نویسندگی حوزه دفاع مقدس

خانه نشینی را چه زود از یاد بردیم

کسادی بازار گیاهان بهاری در سایه کرونا

اینجا دانش آموزان شاد نیستند

زنان سرپرست خانوار و تنگدستی روزهای کرونایی

تعلیق سنتها همزمان با تاج گذاری کووید 19

کرونا و پیوندی دوباره با موسیقی

کارگرانی که در بازار داغ کرونا دنبال کار می‌گردند

مسیر ناهموار مبارزه با کرونا در لرستان

«کرونا» نفس کسب‌وکارهای خُرد را گرفت/ فرصت‌های شغلی که از دست رفت

مواجهه کشاورزان با مشکلات یکسال پس از سیل پلدختر

پیامدهای خانه‌نشینی کرونا در مناطق قوم‌گرا و جوامع محلی

مهار کرونا با استمرار رعایت نکات بهداشتی در سلسله

کرونا و پیاده‌روی در جستجوی اینترنت

کرونا و دلتنگی‌های کودکانه

زیرساخت‌های شهری پلدختر بازسازی نشد/ اینجا آثار سیل هنوز پیداست

مردم بروجرد دستورالعمل‌های بهداشتی را برای مقابله با کرونا را جدی بگیرند

تقابل سلامت جسم و روح در بستر کرونا

اوتیسم نامهربان تر از کرونا

کارآیی عضلات با تمرینات منظم یوگا

امید مردمان سرزمینم در مقابل کرونا

برزخ کوچ، ماندن در گرمای قشلاق یا ورود به بحران کرونا

سایه کرونا بر عطر گیاهان بهاری

‌سیزده رو از دل بدر کن

امید به زندگی راه غلبه بر ویروس کرونا

کرونا و گردشگری مجازی در سرزمین آبشارها

سالگرد سیل لرستان در طغیان کرونا

تلاش مدافعان سلامت را با ماندن در خانه ارج نهیم

این همه اخطار برای کیست؟

خانه امن ترین جای ممکن!

ناقل عاقل باشیم

سین سلامت را با دید و بازدیدهای مجازی در خانه هایمان پر رونق کنیم

سلامت شما، تضمین سلامتی ما

شیوع لجبازی نافرمانی در بین پسران بیشتر از دختران است

ناخوانده‌ای که باید در خانه جوابش کرد

شهروندی متعهد به رعایت دستورالعمل ها

زباله گردی در سایه ویروس کرونا

قدم زدن کرونا پا به پای دوره گردها

بارِ مصائب «دلفان»؛ داستان سیل اینجا هنوز تمام نشده است

درخانه بمانیم یا به حراجی فروشگاههای زنجیره ای برویم؟

چگونه استرس بر ابتلا به کرونا تأثیر می‌گذارد؟

لرستان بی دفاع در مقابل آلودگی های زیست محیطی کرونا

شایعات موج دوم هراس از کرونا در لرستان

اینجا دست‌فروشان ماسک می‌فروشند!

بفرمایید نان الکلی!

خرید نوروزی مبهوت بازار داغ کرونا

انتظار نداشتم کرونایی شوم

دوری از دلهره با بی اعتنایی به اخبار کرونا

کرونا در کمین کودکان کار

بی توجهی و وسواس، دو روی سکه کرونا

«نه»؛ چاره بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی

جدال راهبران امید با پیچ و خم های سخت

شب سیلابی لرستان

آیا لرستان دوباره سیلی سیل را تجربه می کند؟