ندای لرستان

آخرين مطالب

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خبر داد:

افتتاح 3 قطعه از آزادراه خرم‌آباد- اراک تا پایان امسال سياسي

افتتاح 3 قطعه از آزادراه خرم‌آباد- اراک تا پایان امسال
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از افتتاح 3 قطعه از آزادراه خرم‌آباد- اراک تا پایان امسال خبر داد و گفت: بلندترین تونل آزادراهی کشور به طول 3500 متر در این محور واقع شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار سعید محمد امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشرفت 75 درصدی آزادراه خرم آباد- اراک اظهار داشت: از فصل کاری جاری حداکثر استفاده را می کنیم تا این پروژه به اتمام برسد و مراحل پایانی کار دارد انجام می شود.
وی یادآور شد: تا پایان سال قطعات دو، سه و چهار آزادراه خرم آباد- اراک به بهره برداری می رسد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تاکید بر اینکه بهره برداری این سه قطعه و زیر بار ترافیک رفتن آن کمک شایانی به کاهش زمان طول سفر بین دو استان مرکزی و لرستان می کند، گفت: تونل های زیادی در این محور تعبیه شده است و بلندترین تونل آزادراهی کشور با 3500 طول در این محور واقع شده است.
سردار محمد با تاکید بر ساخت این محور با بالاترین استانداردهای فنی افزود: امیدواریم افتتاح پروژه آزادراه خرم آباد- اراک در پایان امسال بتواند کمکی به رفاه مردم کند.
وی خاطرنشان کرد: اعتبار این پروژه به صورت 60 درصد وزارت راه و 40 درصد قرارگاه تامین شده و تاکنون بیش از‬ 1,000 میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield