ندای لرستان

آخرين مطالب

جشنواره «ترنم فتح» در لرستان برگزار می‌شود اجتماعي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - معاون اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برگزاری مرحله استانی جشنواره ملی «ترنم وحی» طی هفته دفاع مقدس در لرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محسن مرادی در نشست هماهنگی جشنواره «ترنم فتح» که با حضور نمایندگان نیروهای مسلح برگزار شد، با اشاره به برگزاری جشنواره «ترنم فتح» در سه مرحله کشوری، منطقه‌ای و استانی، گفت: این جشنواره رقابتی بین گروه‌های موزیک نیروهای مسلح کل کشور برگزار خواهد شد که مرحله استانی آن در هفته دفاع مقدس آغاز می‌شود.
وی افزود: برای برگزاری این جشنواره، شعری با عنوان «گام دوم انقلاب» در نظر گرفته شده که براساس این شعر و موسیقی که تنظیم شده در کل کشور به یک صورت اجرا می‌شود.
این مسئول بیان کرد: چند روز پس‌ از اجرای مرحله استانی بهترین گروه بر اساس رأی هیئت داوران انتخاب و به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کند.
معاون هنری و سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: مرحله منطقه‌ای نیز با حضور استان‌های همدان، کردستان، کرمانشاه و لرستان و به میزبانی کرمانشاه در دهه فجر اجرا خواهد شد و برترین گروه شرکت‌کننده در مرحله منطقه‌ای به مسابقات کشوری راه پیدا می‌کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield