ندای لرستان

آخرين مطالب

سیستم گرمایشی 2800 کلاس درس استاندارد می‌شود علمي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: سیستم گرمایشی 2800 کلاس درس در لرستان تا مهرماه جاری استاندارد می‌شود.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، داریوش ورناصری در سفر یکروزه خود به استان و بازدید از پروژه‌های در دست اقدام نوسازی مدارس، افزود: متاسفانه سیستم‎های گرمایشی مدارس لرستان در مقایسه با سایر استان‌ها وضعیت مناسبی ندارد و برای رسیدن به جایگاهی که شایسته این خطه از ایران اسلامی باشد پای کار آمده‌ایم و تا رسیدن به آن هم کوتاه نخواهیم آمد.
وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به این هدف رعایت چند نکته حائز اهمیت است، ادامه داد: وجود نیروی متخصص کافی در لرستان، کمک گرفتن از استان‌های معین، توان اجرایی پیمانکاران و نحوه رسیدگی به اجرای کار از مهمترین عواملی است که به کار سرعت می‌دهد.
این معاون سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد: بر اساس طرحی که سازمان برای جمع‌آوری بخاری‌هایی نفتی اجرا می‌کند، مقرر شده آنها از تمام مدارسی که دارای علمک گاز هستند جمع‌آوری شود.
در ادامه این بازدید، مدیرکل نوسازی مدارس لرستان بیان کرد: هم‌اکنون 925 مدرسه با 2881 کلاس درس در استان شناسایی شده که فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند و علمک گاز برای آنها نصب شده است.
حیدری عنوان کرد: تا آغاز سال تحصیلی جدید 158 کلاس درس مجهز به رادیاتور برقی استاندارد و مابقی مجهز به بخاری گازی استاندارد خواهند شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield