ندای لرستان

آخرين مطالب

در مراسمی؛

خبرنگار مهر به عنوان خبرنگار برتر حوزه بسیج اصناف تجلیل شد سياسي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - پلدختر- در مراسمی با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، «محسن مهرابی» خبرنگار خبرگزاری مهر در پلدختر به عنوان خبرنگار فعال در حوزه بسیج اصناف تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، در مراسمی با حضور غلام‌رضا حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور، حجت‌الاسلام سیدمحسن موسوی امام‌جمعه پلدختر، سیدحمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ محمد محمودوند
فرمانده سپاه ناحیه پلدختر، مسعود امرالهی مدیر اجرایی بسیج تخصصی اتاق اصناف کشور، جمال ابدالی رئیس بسیج اصناف لرستان، شریفی نماینده بسیج اصناف کشور در شهر سیلزده پلدختر و جمعی از مسئولان بسیج اصناف استان های یزد و همدان از «محسن مهرابی» خبرنگار مهر پلدختر به عنوان خبرنگار فعال و برتر درحوزه بسیج اصناف در پوشش مطلوب و به موقع اخبار سیل تجلیل شد.
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در این مراسم نقش و تاثیرگذاری فعالان رسانه و مطبوعات را در آگاهی بخشی جامعه مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان، در جامعه از اهمیت بالایی برخوردارند و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه و جریان های فکری دارند و می‌توانند در تحقق برنامه‌ها و دستیابی به اهداف نظام اثرگذار باشند.
غلامرضا حسن پور با بیان این که خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نقش مهمی دارند، یادآور شد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب ، اصحاب رسانه و خبرنگاران باید مطالبه گری را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی گفت: خبرنگار مهر در شهرستان پلدختر در انعکاس اقدامات و عملکرد بسیج اصناف موفق عمل کرده و تلاش «محسن مهرابی» خبرنگار مهر در پوشش به اخبار سیل مثال زدنی و قابل تقدیر است.
در ادامه از سوی رئیس سازمان بسیج اصناف کشور از محسن مهرابی خبرنگار مهر به عنوان خبرنگار فعال و برتر حوزه بسیج اصناف با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield