ندای لرستان

آخرين مطالب

از 31 مرداد تا 4 شهریور انجام می‌شود:

اکران آثار سی و دومین‌جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در بروجرد سياسي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - بروجرد- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد از اکران آثار سی و دومین‌جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در سینما فلسطین بروجرد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، فرزاد درخشان در سخنانی از اکران فیلم های منتخب سی و دومین‌جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در روزهای 31 مرداد تا 4 شهریورماه در بروجرد خبر داد.
وی گفت: این فیلم ها همزمان با جشنواره سراسری کشور (جشنواره اکران فیلم های منتخب سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کودک و نوجوان کشور) در بروجرد روزهای 31 مرداد تا 4 شهریورماه در سینما فلسطین بروجرد به نمایش در خواهد آمد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد با تاکید بر استقبال از اکران های استانی به ویژه شهرستانی سی و دومین‌جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان گفت : این حرکت فرهنگی که در راستای تمرکز زدایی در برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی و عمومی سازی و دسترسی آسان مردم استان ها و شهرستان ها به ویژه کودکان و نوجوانان که امکان حضور در این جشنواره ها را ندارند بوده و اجرای عدالت فرهنگی را به همراه دارد.
درخشان گفت: اکران اینگونه فیلم ها که در سطح بین الملل به رقابت هنری پرداخته اند می تواند انگیزه تولید آثار ارزشمند و بزرگ را در هنرمندان جوان فیلمساز شهرستانی رقم زند.
وی افزود: والدین و خانواده ها در این ایام که فصل فراغت نوجوانان و جوانان است، فرصت دارند تا ضمن سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت فرزندانشان و ایجاد نشاط و شادی در آنان از آثار منتخب این جشنواره بین المللی دیدن کنند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد یادآور شد: علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط نیم بها از روز سه شنبه ٢٩ مرداد ماه به آدرس سایت گیشه .gisheh.info مراجعه کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield