ندای لرستان

آخرين مطالب

راه‌اندازی سامانه ماموریت و بازرسی آبشار در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان علمي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - عضو شرکت فناور لاک از راه‌اندازی سامانه ماموریت و بازرسی آبشار در مرکز رشد جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد.
یاسین نوری در گفت‌وگو با ایسنا منطقه لرستان، با اعلام این خبر گفت: گم شدن اسناد تخلف در سازمان‌ها و وجود روابط ناسالم با هدف ازبین بردن و کم کردن اسناد تخلف در ادارات و سازمان‌ها، یکی از مشکلات سیستم نظارت و بازرسی کنونی است.
وی نبود اسناد کافی مانند عکس و فیلم را یکی دیگر از بزرگترین ضعف‌های گزارشات ثبت شده توسط ماموران بازرسی دانست و افزود: ماموران بازرسی برای ارائه گزارشاتی که از ماموریت‌ها بدست آورده اند باید به اداره مرکزی مراجعه کنند. نوری بیان کرد: یکی دیگر از علت‌های مراجعه مامورین بازرسی به اداره مرکزی، دریافت ماموریت های جدید است. همین امر سبب تلف شدن کلی از وقت مامورین بازرسی در رفت و آمد به اداره مرکزی می‌شود.
این عضو شرکت لاک که تحت حمایت مرکزرشد جهاد دانشگاهی لرستان است، راه‌اندازی راه‌اندازی سامانه ماموریت و بازرسی آبشار را راه‌حل مناسب برای رفع این مشکل دانست و گفت: در این سامانه مدیران با پنل اینترنتی خود برای مامورین بازرسی ماموریت ارسال و آنان پس از دریافت ماموریت، گزارش خود را در اپلیکیشن همراه ثبت می‌کنند.
نوری با بیان اینکه گزارش ماموریت جهت اعمال قانون به مدیر مربوطه ارسال می‌شود، به ویژگی‌های سامانه اشاره کرد و یادآور شد: ثبت گزارش بصورت آفلاین در هنگام نبود دسترسی به اینترنت، ارائه گزارش گرافیکی و نموداری برای مدیران سازمان مربوطه، ثبت موقعیت مکانی مامورین بازرسی در هنگام تکمیل گزارشات، جلو گیری از ثبت اطلاعات غیر واقعی، امکان ثبت عکس و ویدیو در گزارش، امنیت و سرعت بالا در ارسال و دریافت گزارش رابط کاربری ساده و کاربرپسند و امکان استفاده از اپلیکیشن فقط با تایید مدیران و با استفاده از کد سخت‌افزاری موبایل از جمله این ویژگی‌هاست.
وی با اشاره به فرصت‌های پیش رو برای استفاده از سامانه ماموریت و بازرسی، تصریح کرد: ضعف نظارتی در مصرف برق توسط مشترکین غیرمجاز یکی از دغدغه‌های همیشگی ادارات برق است. ظهور ماینرها در چند وقت اخیر این مشکل را بزرگتر کرده است.
نوری گفت: این مشکل در شرکت آب و فاضلاب، اصناف و اتحادیه‌ها، تعزیرات حکومتی و دیگر ادارات مشابه دیده می‌شود.
وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های بزرگ که دارای نمایندگی و زیرمجموعه هستند به سیستم ماموریت و بازرسی کارآمدتری نیاز دارند.
نوری اضافه کرد: شرکت‌های خدماتی که نیاز به ثبت گزارش خدمات توسط مامورین خود دارند می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield