ندای لرستان

آخرين مطالب

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان:

4 تیم بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه سیل‌زده «رودبار» اعزام شد اجتماعي

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان از اعزام چهار تیم پزشکی شهید دکتر رهنمون به منطقه سیل‌زده «رودبار» از توابع شهرستان کوهدشت، خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالوحید ملک آرا شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه چهار تیم پزشکی شهید دکتر رهنمون به منطقه سیل زده «رودبار» از توابع شهرستان کوهدشت اعزام‌ شدند، اظهار داشت: این اعزام به همت کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت انجام شد.
وی خاطرنشان کرد: این تیم ها شامل متخصص زنان و زایمان، متخصص اطفال، دو پزشک عمومی، ماما، پرستار، کارشناسان آموزشی و بهداشت، مشاوره و داروخانه بودند که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه اعزام شدند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان یادآور شد: خدماتی که در این اعزام ارائه شدند شامل ویزیت رایگان همراه با دارو، آموزش و مشاوره به‌ صورت رایگان به اهالی منطقه بود.
ملک آرا با اشاره به اینکه در این اعزام تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه ارائه خدمت کرد، افزود: در این اعزام علاوه بر خدمات بهداشتی و درمانی، مشاوره و برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر و همچنین راه‌های پیشگیری از آن و آموزش بهداشت دهان و دندان به صورت چهره به چهره توسط کارشناسان مربوطه همراه با توزیع پمفلت های بهداشتی انجام شد.
وی تصریح کرد: توزیع سبد غذایی و بسته های بهداشتی توسط خیرین بسیج جامعه پزشکی استان از دیگر خدمات خداپسندانه در خدمت‌رسانی به مردم این منطقه بود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield