ندای لرستان

آخرين مطالب

آمادگی راهداری لرستان برای جابجایی زائران اربعین فرهنگي

آمادگی راهداری لرستان برای جابجایی زائران اربعین
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از آمادگی راهداری استان برای جابجایی زائران اربعین خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، میثم قدمی در جلسه برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی شرکت‌های مسافربری استان که برای اعزام حداکثری و جابجایی مطلوب زائران اربعین حسینی برگزار شد، گفت: جابجایی زائران اربعین حسینی از وظایف مهم در ماه‌های پیش‌رو خواهد بود که با توجه به پیش‌بینی افزایش حجم سفرها در ایام اربعین امسال به‌ویژه در مرز مهران، انجام مطلوب آن نیاز به همکاری و تعامل دوسویه شرکت‌های حمل‌ونقل و سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دارد.
وی افزود: ایمن‌سازی و ساماندهی محورهای منتهی به مرز مهران در دستور کار اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان قرار گرفته است تا زائران همانند سال‌های گذشته سفری با آرامش و بی‌خطر در محورهای مواصلاتی استان داشته باشند.
در این جلسه شیوه‌نامه ابلاغی مصوب اربعین مورد بحث و هم‌اندیشی قرار گرفت که حاضرین پس از ارائه دیدگاه‌های خود، در رابطه با موارد مهم ازجمله؛ به‌کارگیری حداکثری ناوگان، استفاده از رانندگان باتجربه، آماده‌سازی و رفع نقص ناوگان و سایر موارد مورد درخواست سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آمادگی کامل خود را اعلام کردند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield