ندای لرستان

آخرين مطالب

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان خبر داد:

کلنگ‎زنی و افتتاح 17 طرح با اعتباری بالغ بر 720 میلیارد در استان فرهنگي

کلنگ‎زنی و افتتاح 17 طرح با اعتباری بالغ بر 720 میلیارد در استان
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از کلنگ زنی و افتتاح 17 طرح در هفته دولت با اعتباری بالغ بر720 میلیارد ریال در استان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، رضا خالقی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 17طرح عمرانی با اعتبار 721 میلیارد و 150 میلیون ریال در این هفته کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسند.
وی با اشاره به اهمیت طرح‌های قابل بهره‌برداری، بیان کرد : این طرح‌ها شامل افتتاح 16 کیلومتر احداث باند دوم (چهارخطه)، 16 کیلومتر راه روستایی، افتتاح دو دستگاه پل در بخش شاهیوند، 254 واحد مسکن مهر در شهرستان‌های خرم‌آباد، پلدختر و ازنا ، مرکز توسعه محله گل سفید خرم آباد ، سالن ورزشی و ساماندهی و بهسازی نهر دره غریب بروجرد است.
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: برای بهره‌برداری از طرح‎های فوق 556 میلیارد و 550 میلیون ریال از اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.
خالقی با بیان اینکه چهار طرح راه و شهرسازی لرستان نیز در هفته دولت در استان کلنگ‌زنی می‌شود، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها شامل آغاز عملیات اجرایی تقاطع شرکت فروآلیاژ و راه‌آهن ازنا، تقاطع خمه الیگودرز، پل روستای بلیلوند و دیوار سراب یاس خرم‌آباد است.
وی یادآور شد: این طرح‌ها با اعتبار 164 میلیارد و 600 میلیون ریال در هفته دولت 98 کلنگ‌زنی می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield