ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

ایوان و حیاط؛ ناجی رستوران‌های تهرانی

ندای لرستان - شهر: یکی از آسیب‌ پذیرترین صنوف، صنف رستوران‌داران است اما برخی ابتکار عمل به خرج دادند و با ایجاد فضایی باز مانند بالکن هنوز سرپا مانده‌اند. از طرف دیگر با همزمان با شیوع کرونا تا به امروز فقط ۳۰ درصد واحدهای این اتحادیه فعال هستند و بخش زیادی از این میزان هم رستوران‌های دارای فضای بازند.

برنامه های ویژه منطقه ۷ در ماه مبارک رمضان

ندای لرستان - شهر: شهرداری منطقه ۷ در آستانه ماه مبارک رمضان، برنامه های فرهنگی و مذهبی مختلفی را با در نظر گرفتن شرایط کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی، تعریف کرده است.

رمضان و گشایش درهای آسمان

ندای لرستان - ماه مبارک رمضان قلب ها را نورانی می کند ، عطر نماز ، دعا و نیایش قلبها را جلا می دهد و دعای ربنا لا تزع قلوبنا ...اشتیاق بندگی را به شیوه ای روحانی در بند بند وجودمان جاری می سازد .

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد کرونا منطقه ۷

ندای لرستان - جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد کرونا با حضور اعضای ستاد و شهردار منطقه۷ در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر این ویروس در بین شهروندان برگزار شد.

پیاده راه/ قسمت دوم: محمدرضا احمدی

ندای لرستان - در قسمت دوم برنامه پیاده رو، محمدرضا احمدی گزارشگر فوتبال و مجری از کودکی اش در کوچه پس کوچه های دربند، از حاشیه ها و تهدیدها تا نحوه آشنایی با همسرش می‌گوید.

آذین بندی و نماسازی فضاهای شهری در پیشواز رمضان

ندای لرستان - در آستانه حلول ماه مبارک رمضان، منطقه ۱۰ پایتخت با اجرای تبلیغات محیطی، آذین بندی، نورپردازی و نماسازی کالبد و فضاهای شهری به استقبال این ایام مبارک رفت.

تعطیلی بوستان ها و بازار روزهای منطقه ۱۵

ندای لرستان - بوستان و بازار روز های منطقه ۱۵ به دلیل وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران و طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا با هدف کاهش تردد شهروندان و مقابله با شیوع ویروس تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

محدوده بزرگراه آزادگان در منطقه ۲۱ با دوچرخه پیموده شد

ندای لرستان - رجب زاده شهردار منطقه ۲۱ با همراهی جمعی از معاونین و شهرداران نواحی سه گانه ضمن گرامیداشت روز سه شنبه بدون خودرو، محدوده هایی از سطح ناحیه یک و بزرگراه آزادگان را به وسیله دوچرخه پیمایش کرد.

برگزاری مجازی مسابقات قرآنی، مذهبی و هنری

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۷ ویژه‌ برنامه‌های این منطقه از شهر تهران در ماه مبارک رمضان که به شکل مجازی برگزاری می شود را تشریح کرد.

حرکت کاروان رمضان در گذرهای جنوب شهر

ندای لرستان - شهرداری منطقه ۱۹ با تدارک و اجرای برنامه های مختلف آیینی، هنری و فرهنگی در محلات این منطقه، به استقبال ماه مبارک رمضان می رود.

اجرای طرح کوچه به کوچه

ندای لرستان - رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای طرح نگهداشت شهر در روزهای پایانی هفته در محلات منطقه ۱۷ خبرداد، گفت: باتوجه به دستورالعمل معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران بیش از دو سال است که از آغاز اجرای طرح نگهداشت شهر در ایام پایانی هفته می گذرد و در این مدت، این طرح هر هفته به اجرا در می آید.

آداب طهرانی های قدیم در ماه مبارک رمضان

ندای لرستان - یکی از ماه های مبارک قمری ، ماه رمضان است که همیشه مورد احترام تهرانی ها و سایر شهر ها بوده است. تدارکات، مشغولیات سحر و افطار و وقت گذرانی های بعد از افطار در تهران قدیم حال و هوای خاص خودش را داشت. آن ها معتقد بودند ماه رمضان یعنی ماه نیکی ها برای نیکوکاران و ماه زشتی ها جهت بد سیرتان و بد عملان. در واقع این ماه تقسیم شده بوده بود به : ماه عبادت، ماه معصیت. ماه طهارت ، ماه پلیدی. ماه خیرات، ماه خیانت، ماه کار، ماه بیکاری. ماه خدا و ماه اغوا و....

چگونگی اجرای پروژه مسیر دوچرخه سواری

ندای لرستان - معاون فنی و عمران شهرداری تهران به همراه معاون فنی و عمران منطقه ۷ از روند اجرای پروژه مسیر دوچرخه سواری این منطقه بازدید و در جریان چگونگی اجرای این طرح قرار گرفت.

ورود قطارملی به شبکه ریلی؛ نیمه دوم ١٤٠٠

ندای لرستان - شهر: یک رام قطار ملی با هفت دستگاه واگن پس از گذشت ماه‌ها تلاش مهندسان وطنی با عمق داخلی سازی ۸۵ درصدی، در فروردین ۱۴۰۰ رونمایی شد.

دریافت کمک‌های مومنانه ستاد «خادم المنتظر» تا پایان ماه رمضان ادامه دارد

ندای لرستان - شهر: ستاد «خادم المنتظر» با همکاری شهرداری تهران، سامانه «سنا» را زیر نظر سازمان خدمات اجتماعی راه اندازی کرده است. این سامانه به منظور دریافت کمک‌های مومنانه مردمی و اهداء آن به افراد بی بضاعت و کم توان است. دریافت کمک‌های مردمی برای ماه مبارک رمضان از ۲۷ رجب آغاز شده و تا انتهای ماه مبارک رمضان در سطح ۱۳ منطقه تهران در قالب سامانه «سنا» ادامه دارد.

پایش مستمر درختان و استفاده از سموم قارچ کش

ندای لرستان - شهر: بخش فضای سبز و گیاه پزشکی منطقه ۶ پس از حادثه سقوط درخت به صورت مستمر با اولویت خیابان ولیعصر و درختان کهنسال سطح محدوده، سنداژ اطراف ریشه و طوقه درخت را جهت شناسایی عارضه های قارچی و باکتریایی احتمالی، آغاز کردند.

امیدواریم تامین بودجه قطار ملی به سرنوشت تامین ۱۵۰۰ اتوبوس دچار نشود

ندای لرستان - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فروردین ماه سال گذشته، رییس جمهور برای تهران دستور شفاهی تامین فوری ۱۵۰۰ اتوبوس ظرف سه ماه را دادند که با گذشت یک سال، حتی یک دستگاه هم از آن تامین نشد، و امیدواریم دستور شفاهی رییس جمهور درباره تامین بودجه لازم برای تولید قطار ملی مترو نیز به این سرنوشت دچار نشود.

احیای فضای زیست شهری

ندای لرستان - معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در جلسه نظارت دوره ای شهرداری منطقه ۱۰ به تلاش در جهت خدمت رسانی به شهروندان و نوسازی بافت فرسوده در جهت احیا فضای زیست شهری و ارتقای امنیت شهروندان تاکید کرد.

اجرای طرح پنجشنبه های نگهداشت شهر

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۷ از اجرای طرح پنج شنبه های نگهداشت شهر در این منطقه با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان خبر داد.

تعیین تکلیف گود برج میلاد پس از ۱۰ سال

ندای لرستان - شهر: قرارداد پروژه «میلاد» یا همان گود برج میلاد بر اساس مصوبات هیات مدیره سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران و به توصیه نهادهای نظارتی بالاخره پس از ۱۰ سال با بنیاد تعاون ناجا فسخ و اعیان این پروژه به بانک شهر فروخته شد.

گلکاری در خیابان ولیعصر(عج)

ندای لرستان - در راستای ثبت جهانی خیابان ولیعصر(عج) از منظر بازپیرایی فضای سبز این محور در حدفاصل چهارراه زرتشت تا میدان ولیعصر به صورت آزمایشی ۲۰۰۰ هزار متر از این مسیر در حال گلکاری و پوشش سبز است.

نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تا عبور از موج چهارم

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۵ در نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری منطقه ۱۵ در سال جدید بر همکاری و مشارکت بیشتر یگان حفاظت و حوزه های مختلف برای رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

اجرای ۱۰۰ هزار متر خط کشی محوری در منطقه ۱۴

ندای لرستان - معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری منطقه ۱۴ از اجرای بیش از ۱۰۰ هزار متر خط کشی محوری در معابر و بزرگراه ها به منظور ایمن سازی مسیرهای عبوری این منطقه خبر داد.

پیام حمید چوبینه به مناسبت روز دندان‌پزشک

ندای لرستان - بیست‌وسوم فروردین‌ماه؛ روز دندان‌پزشک زمان مناسبی است برای تقدیر از زحمات یکی از بخش‌های تلاشگر و متخصص کادر درمان که به ویژه در دوره شیوع کرونا علی‌رغم همه خطرات، مسئولانه به مداوای بیماران شتافتند و مرهمی بر دردهای آنان شدند.

بیش از ۲۴ کیلومتر پیاده رو سازی

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۷ از اجرای ۵۰ درصد از پیاده روسازی در مساحت دو کیلومتر و ۴۰۰ متر در خیابان زمزم خبرداد، گفت: بیش از ۲۴ کیلومتر پیاده رو سازی در۳۳ معبر منطقه ۱۷ به اجرا رسیده است.

ویژه برنامه های فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان

ندای لرستان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، گفت:ویژه برنامه های فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان در شرایط شیوع ویروس کرونا و مقابله با این بیماری در قالب پویش های فرهنگی و هنری در فضای مجازی و در محلات نه گانه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

برگزاری جشن نیمه شعبان در منطقه ۷

ندای لرستان - شهردار منطقه ۷ از برگزاری جشن نیمه شعبان و نورافشانی این منطقه همزمان با ولادت حضرت قائم (عج) خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی احداث اولین ایستگاه از خط ۱۰ مترو تهران

ندای لرستان - با آماده‌سازی محل حفاری شفت ورود دستگاه حفار مکانیزه تمام مقطع به اولین جبهه کاری خط ۱۰ مترو، بزودی شاهد آغاز رسمی عملیات اجرایی احداث نخستین ایستگاه از خطوط جدید مترو پایتخت در میدان دریاچه شهدای خلیج فارس خواهیم بود.

برگزاری جشنواره مجازی عطر قرآن در منطقه ۴ تهران

ندای لرستان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ تهران گفت : همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، جشنواره مجازی «عطر قرآن» در منطقه ۴ برگزار می‌شود.

تأکید بر تعامل مثبت با آموزش و پرورش

ندای لرستان - نشست صمیمانه شهردار منطقه ۱۹ با مدیر آموزش و پرورش منطقه با نگاهی به همکاری های مشترک در سال گذشته در راستای تحقق طرح حمایت از مدارس و گسترش آموزش های شهروندی برگزار شد.

پیاده راه شدن خیابان ولیعصر راهکاری برای حفظ میراث طبیعی است

ندای لرستان - شهر: عبور و مرور وسایل سنگین از خیابان ولیعصر باعث کوبیده شدن خاک شده و چون تنفس درخت از ریشه درخت می گیرد اگر خیابان ولیعصر تبدیل به باغ راه شود می توان کارهای ویژه ای برای حفظ درختان آن انجام داد.

احتمال فسخ قرارداد پروژه «هزار و یک شهر»

ندای لرستان - شهر: پروژه «میلاد» یا همان گود برج میلاد بالاخره پس از ۱۰ سال با فسخ قرارداد بنیاد تعاون ناجا تعیین تکلیف به بانک شهر فروخته شد. مدیران این بانک گفته اند تامین مالی بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومانی این پروژه قرار است از طریق بورس انجام شود.

آذین بندی فضاهای شهری در آستانه حلول ماه مبارک رمضان

ندای لرستان - میدان کمال الملک منطقه۲۱ به عنوان مهم ترین نقطه تمرکز شهری و عبور و مرور شهروندان و سایر فضاهای شهری منطقه ۲۱، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان با نصب "بوم بنر با حروف برجسته مناسبتی" این ماه پرفضیلت مورد آذین بندی و زیباسازی قرار گرفت.

راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای گلماند در مناطق برای ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء

ندای لرستان - صدرالدین علیپور مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در بازدیدی از دومین فروشگاه گلماند منطقه ۱۸، بر لزوم تسری این طرح مبتکرانه در مناطق دیگر برای ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء تأکید کرد.

ساير مطالب

بازنشستگی پیش از موعد 1700 کارگر لرستانی

بازار خرم‌آباد 2 هفته تعطیل شد / نظارت 7 گروه بازرسی بر تعطیلی بازار

ایجاد بیش از 3000 فرصت شغلی در لرستان

توزیع 2200 تن شکر و برنج در بازار لرستان

بازار طلا از شنبه به مدت 2هفته تعطیل است

پروژه‌های اولویت‌دار فعال می‌شوند/ ضرورت حضور پررنگ راهداران در صیانت از راه‌ها

قرارداد با چین، موتور اقتصاد ایران را روشن می‌ کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 فروردین 1400

بلیت متروی تهران از چه زمانی گران می‌ شود؟

میزان افزایش حقوق بازنشستگان با 30 سال سابقه

تعطیلی مشاغل سه گروه شغلی از 19 فروردین در خرم آباد

هفت تن مرغ خارج از شبکه توزیع در بروجرد کشف شد

واریز یک نوبت اضافی از یارانه کمک معیشتی

کاسبی امارات از تزریق واکسن کرونا

امید‌ها براى کاهش تحریم نفت ایران افزایش یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 فروردین 1400

واریز کمک معیشتی ماه رمضان به حساب 60 میلیون ایرانی

تأمین کالا‌های مورد نیاز مردم در ماه رمضان با قیمت مصوب دولتی

برق رسانی هدیه دولت به توسعه 245 روستای لرستان

عکس/ تعطیلی بازار بروجرد در وضعیت قرمز کرونایی

کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان تأمین‌شده است

حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی، اولویت‌ ایجاد اشتغال است

کاشت نهال در سطح 7600 هکتار از اراضی شیب‌دار لرستان

بهره برداری از پنج تصفیه خانه فاضلاب در لرستان

کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان تامین شده است / توانایی تولید روزانه حدود 170 تن مرغ در لرستان

ضرورت جلوگیری از تخلفات و خروج غیر مجاز مرغ از لرستان

تأمین 1280 تن کالای اساسی برای ماه مبارک رمضان در لرستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 فروردین 1400

معاون وزیر صنعت: 1557 واحد تولیدی ـ صنعتی تعطیل و نیمه‌راکد به چرخه تولید بازگشت / ایجاد اشتغال برای 26 هزار نفر

بیش از 9000 حلقه چاه در لرستان وجود دارد

وجود 1580 حلقه چاه غیر مجاز آب در لرستان

توانمند سازی و اشتغال اولویت اول کمیته امداد لرستان است

پایِ مرغ لرستان در جهان باز شد

نوبخت: حقوق کارمندان دولت همسان می‌ شود

10 هزار و 500 کیلوگرم مرغ گرم در بازار سلسله توزیع شد

پرداخت 80 میلیارد تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان در لرستان

یک هزار و 280 تن کالای اساسی ماه رمضان در لرستان تامین شد

ضرورت نظارت بر مراکز خرید گندم در لرستان

جذب گردشگر به خرم‌آباد با تخصیص اعتبار در بودجه 1400 شهرداری

عقب‌گرد یک تا چهار میلیونی قیمت برخی خودروها

صاحبخانه‌ ها نباید بیش از 25 درصد اجاره را بالا ببرند

میزان افزایش نرخ کرایه اتوبوس و مترو در 1400

افزایش حق مسکن کارگران در دستور کار دولت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 فروردین 1400

اولین قیمت خودرو در سال 1400 اعلام شد

نحوه کارِ بانک‌ های خصوصی در شرایط کرونا

واریز مابقی سود سهام عدالت تا یک هفته آینده

آغاز واکسیناسیون طیور بومی لرستان علیه بیماری نیوکاسل

70 روستای دهستان ماهرود الیگودرز فاقد راه دسترسی مستقیم هستند

مرکز آمار: 1.7میلیون مرد در ایران بیکارند

پارسال 26 پروانه استاندارد برای واحدهای تولیدی بروجرد صادر شد

یکهزار و 600 متر پل در مناطق سیل‌زده لرستان بازسازی شد

اجرای عملیات‌های آبخیزداری با پیشرفت 60 درصد در لرستان

پرواز به پایتخت ترکیه فقط با 700هزار تومان!

20 دلال مرغ در تهران دستگیر شدند

انجماد مرغ و فروش مرغ سبز ممنوع شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 15 فروردین 1400

31 واحد تولیدی لرستان از تملک بانک خارج شد

فروش 2,5میلیارد ریالی غرفه‌های صنایع‌دستی لرستان در ایام نوروز

نظارت بر بازار فیروزآباد افزایش یابد

واحدهای تولیدی و تعاونی راکد احیا و به چرخه تولید باز می گردند

تشکیل 65 تعاونی جدید در لرستان

کاهش قیمت انواع خودرو در بازار

فروش 2.5 میلیارد ریالی صنایع دستی لرستان در ایام نوروز

برگزاری جلسه تسریع در طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

«فارسیت» واحدی راکد در تولید، فعال در بورس!

پیشنهاد افزایش 20 تا 25 درصدی کرایه تاکسی

هشدار سخنگوی اجرای قانون جدید چک

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

شرکت ماشین‌سازی خرم‌آباد ظرف مدت 9 ماه به چرخه تولید بر می‌گردد

پرداخت حقوق بازنشستگان با افزایش 39درصدی

فعالیت 348 تشکل کارگری و کارفرمایی در استان لرستان

1485 طرح صنعتی در لرستان اجرا می‌شود/ ایجاد اشتغال برای 10 هزار نفر

کدام کشور اصلی‌ ترین مشتری کالا‌های ایرانی است؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 14 فروردین 1400

حداقل دستمزد روزانه کارگران

348 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعال است

اقامت 6 هزار گردشگر در مراکز اقامتی و پذیرایی لرستان

348 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعالیت می کنند

استفاده از کود زیستی، رکن اصلی کشاورزی پایدار

نصب 1400 کنتور هوشمند بر چاه‌های کشاورزی در لرستان

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 4 میلیون می‌ شود

نصب 1400 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌ها در لرستان

تعیین تکلیف چهار کارخانه مهم لرستان تا سه ماه آینده

برخی واحدهای تولیدی لرستان به دلیل سوء‌مدیریت از بین رفت/ تبعیض در بکارگیری نیرو، مردم را رنج می‌دهد

348 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعالیت می‌کنند

زمان عرضه گسترده مرغ گرم در تهران اعلام شد

اعتراف رییس کل بانک مرکزی به چاپ پول

قیمت مسکن چقدر کاهش یافت؟

توزیع مرغ منجمد با قیمت 15 هزار و 500 تومان

700 میلیارد تومان برای تزریق به واحد‌های راکد و نیمه کاره لرستان اختصاص داده می شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 11 فروردین 1400

وام ازدواج ٢٠٠میلیون تومان شد

تحقق 119 درصدی جایگزینی گاز به‌جای سوخت مایع در لرستان

لرستان تولیدکننده 11 درصد آب‌های جاری کشور است

ایران از صادرکنندگان واکسن کرونا در سال آینده

200برچسب انرژی لوازم خانگی در لرستان بررسی شد

اختصاص 150 میلیارد تومان اعتبار قوه قضائیه به استان لرستان

زنان کار در نورآباد باید برای مسوولان کشوری شرم‌آور باشد

‍ ‍ نظارت بر بازار الیگودرز در روزهای کرونایی