ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

سامانه محله من راه اندازی شد

ندای لرستان - سامانه «محله من» اطلاعات شهر را به صورت یکپارچه در اختیار مدیران شهری قرار می‌دهد تا توانایی مقایسه میزان عملکرد خود در طول زمان را داشته باشند.

فراخوان جلب مشارکت شهروندان در برنامه های سازمان مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران

ندای لرستان - فراخوان سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی به منظور جلب مشارکت شهروندان در فرآیند اجرای برنامه ها و همچنین ارتقای سطح کیفی فعالیت ها و ماموریت های این سازمان منتشر شد.

یک قرن در یک قاب مصور

ندای لرستان - شعبده تصاویری که در این کتاب می‌بینید در مهار زمان معنا پیداکرده‌است؛ ما با مدد از معماری تهران کوشیده‌ایم زمان گذشته را به حال وصل کنیم تا پلی به آینده بزنیم.

اجرای طرح نگهداشت در محله باغ خزانه

ندای لرستان - شهردار ناحیه سه منطقه ۱۷ از اجرای طرح نگهداشت در محله باغ خزانه این منطقه جنوبی پایتخت خبر داد.

افزایش سهم مدیران زن در دوره پنجم مدیریت شهری

ندای لرستان - معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران گفت: در دوره پنجم مدیریت شهری سهم مدیران زن به ۲۰ درصد افزایش یافت.

ضرورت توجه به توسعه قلمروهای عمومی

ندای لرستان - شهردار تهران با اشاره به ضرورت توجه به توسعه حوزه قلمرو عمومی گفت: این کار باعث می شود تا فضاهای ناایمن شهری به فضای امن برای استفاده زنان و خانواده تبدیل شود.

آتش نشانی در استخدام زنان نگاه تبعیض آمیز ندارد

ندای لرستان - مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به این مطلب که تا امروز در ایستگاه ستارخان پروسه جذب زنان آتش نشان آغاز شده است گفت: آتش نشانی در استخدام زنان نگاه تبعیض آمیز ندارد.

نامگذاری معابر برای گرامیداشت یاد و خاطره دلاور مردان ایران

ندای لرستان - پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: همزمان با اعیاد مبارک دهه ولایت و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس معابر محلات ۹ گانه منطقه ۱۶ به نام شهدا نام گذاری و مزین شد.

پخش ۱۴ هزار تن آسفالت در بزرگراه های شمال شرق تهران

ندای لرستان - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۴ تهران از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در معابر بزرگراهی خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از حدود ۱۴ هزار تن آسفالت در معابر بزرگراهی این منطقه پخش شده است.

زنان باید امنیت را در شهر حس کنند

ندای لرستان - عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: مقوله امنیت دیدنی نیست بلکه باید از سوی زنان حس شود.

«تهران» چیست

ندای لرستان - مجله تهران شهر که تاکنون ۹ شماره از آن به چاپ رسیده است در نهمین شماره خود به موضوع چیستی تهران می‌پردازد.

وعده ایران خودرو مبنی بر افزایش قیمت خودروها نبود

ندای لرستان - شهر: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران درباره افزایش قیمت خودروهای ویژه تاکسیرانی، گفت: مدیران ایران خودرو قول داده بودند که قیمت خودروها حداکثر ۳ میلیون تومان افزایش داشته باشد.

افزایش سرعت واکسیناسیون در سایت قاسم سلیمانی

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۷ در بازدید از سایت واکسیناسیون فرهنگسرای شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: پشتیبانی و حمایت شهرداری منطقه تا پایان اجرای طرح واکسیناسیون گروهای هدف ادامه دارد.

آیین افتتاح و بهره برداری از فاز نخست پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

ندای لرستان - آیین افتتاح و بهره برداری از فاز نخست پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) عصر روز شنبه نهم مردادماه ۱۴۰۰ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، جمعی از معاونین و مدیران شهری و اعضای شورای شهر در خیابان درجزینی منطقه ۱۸ برگزار شد.

شورای پنجم نماد شفافیت بود

ندای لرستان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای پنجم نماد شفافیت بود نه صیانت و مجلس شورای اسلامی در این شرایط حساس و سخت جامعه، به جای طرح هایی که واکنش منفی گسترده در جامعه ایجاد کند به دنبال حل مشکلات معیشتی و مطالبات واقعی جامعه برود و قطعا شفافیت نیز از مطالبات اصلی جامعه و وعده های محقق نشده در مجلس است.

آغاز ساخت فاز دوم باغ راه حضرت زهرا(س) به زودی

ندای لرستان - شهردار تهران گفت: از آنجا که در بودجه سال جاری ردیفی برای ساخت فاز دوم پروژه باغ راه حضرت زهرا(س) در نظر گرفته شده است عملیات عمرانی آن به زودی آغاز خواهد شد.

صرف ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه برای انتقال خط راه آهن به زیر زمین

ندای لرستان - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه شد تا راه آهن به زیر زمین برود، گفت: هرچند مناطق ۱۷ و ۱۸ تحت تاثیر راه آهن شکل گرفتند، اما تردد، بوق و لرزش قطار آسایش را از مردم سلب کرده بود.

استفاده شهروندان مناطق ۹، ۱۷ و ۱۸ از باغ راه فاطمه زهرا (س)

ندای لرستان - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: شهروندان در سه منطقه ۱۷ ، ۱۸ و ۹ از فضای باغ راه استفاده می کنند و با توجه به استقبال شهروندان شاید از شیرین ترین پروژه هایی است که در اختیار مردم قرار گرفته است.

نصب و بازسازی ۴۹۷ تجهیزات ترافیکی در معابر منطقه ۱۷

ندای لرستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ از نصب و بازسازی ۴۹۷ تجهیزات ترافیکی در معابر در یک ماه اخیر خبر داد، گفت: نصب ، تعویض و بازسازی علائم ترافیکی معابر ۱۴ محله این منطقه با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان به اجرا در آمده است.

رونمایی از سامانه T.O.D شهر تهران

ندای لرستان - شهر: عصر امروز از سامانه T.O.D یا همان برنامه توسعه شهر مبتنی بر حمل و نقل عمومی که عمدتا براساس داده و تخیلی داده است رونمایی شد.

ثبت نام داوطلبان در سامانه «خادم یار» آغاز شد

ندای لرستان - رئیس ستاد خادم المنتظر شهرداری تهران با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان در سامانه «خادم یار» هدف نهایی از اجرای طرح خادم یار را انجام فعالیت های داوطلبانه اجتماعی و فرهنگی در شهرداری تهران دانست.

افتتاح ورزشگاه مظاهری؛ به زودی

ندای لرستان - شهر: ورزشگاه مظاهری به عنوان یکی از پروژه های مورد مطالبه شهروندان محله مظاهری در منطقه ۱۵ به زودی به بهره برداری می رسد.

آغاز فاز اول عملیات اجرایی ساخت پایانه دولت‌آباد

ندای لرستان - مقدمات کار برای آغاز عملیات اجرایی فاز نخست پروژه احداث پایانه ۴۴ هکتاری دولت‌آباد فراهم شده و بزودی این پایانه استراتژیک که نقشی مهم در کاهش زمان تعمیر واگن‌ها و همچنین تقلیل سرفاصله زمانی حرکت قطارها در خط ۶ ایفاء می‌کند،‌ وارد فاز اجرایی می‌شود.

موش ها عامل گسترش بیماری و طاعون

ندای لرستان - شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: موشهای زیرزمینی آدمخوار و مرده خوار نیستند اما در انتقال بیماری ها و گسترش آنها پس از بحران هایی نظیر زلزله و سیل نقش آفرین هستند.

تغییر نحوه اداره شهر از وابستگی به «اقلیت صاحب سرمایه» به «عموم مردم»

ندای لرستان - شهر: در جهت تحقق شعار محوری اداره شهر تهران؛ «تهران شهری برای همه»، در حوزه اقتصاد، از همان روز اول تغییر ریل انجام شد و نحوه اداره شهر از وابستگی به «اقلیت صاحب سرمایه» به «عموم مردم» تغییر کرد. اقدامات مهمی در جهت حرکت به‌سمت تحقق این شعار انجام شده است.

اجرای نقاشی دیواری طبیعت در دو بوستان منطقه ۱۹

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۹ از اجرای نقاشی دیواری در جداره بوستان های الهی و کوشان در منطقه ۱۹ با هدف زیباسازی منظر شهری و آرامش بصری شهروندان خبر داد.

کتابهایی برای ثبت و ماندگاری ادبیات جدید مدیریت شهری

ندای لرستان - شهر: مرکز ارتباطات شهرداری تهران جهت ماندگاری و پیگیری ادبیات ارائه شده در این دوره از مدیریت شهری و بررسی تهران از زوایا و نگاه های مختلف اقدام به انتشار ۲۰ کتاب و گزارش نموده است.

اجرای ۱۱۰ ویژه برنامه ی اعیاد قربان تا غدیر در منطقه ۱۶

ندای لرستان - ویژه برنامه های اعیاد دهه ولایت با رویکرد معرفتی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی طراحی شده تا در این روزهای شیوع ویروس کرونا شاهد شادی و نشاط هرچه بیشتر شهروندان منطقه باشیم.

دیدار مدیران رسانه با پیروز حناچی شهردار تهران/بخش چهارم

ندای لرستان - مهدی شفیعی مدیر عامل روزنامه ایران هم در ادامه به مشکلات کشور اشاره کرد و گفت:در این شرایط تامین حقوق کارکنان شهرداری مدیریت در این سطح سخت و طاقت‌فرساست و اما شهرداری سربلند این روزها طی کرد. محمدرضا نوروزپور، مدیرعامل ایرنا هم در این نشست، گفت:حیف است که خدمات آنطور که باید، به اطلاع شهروندان نمی‌رسد. باتوجه به شرایطی که مدیریت شهری روی کار آمد و کشور در بدترین فشار اقتصادی قرار داشت، در چنین شرایطی گزارش شهردار تهران نشان می‌دهد بهره وری در شهرداری بسیار بالا بوده است. علی متقیان مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا، هم در این نشست هم اندیشی، با تاکید بر لزوم گزارش‌دهی از اقدامات انجام شده، گفت: اداره تخصصی شهر بزرگ‌ترین امتیاز این دوره بود و امید داریم انجام کارها از سوی مدیران متخصص در شهرداری ادامه پیدا کند و کارها سفارشی و هیاتی نباشد.

دیدار مدیران رسانه با پیروز حناچی شهردار تهران/بخش سوم

ندای لرستان - نیلوفر قدیری، مدیر مسئول‌ روزنامه همشهری در ادامه این نشست به فضای رسانه‌ای در نقد شهرداری در این دوره اشاره کرد و گفت:با وجود انتقادها و موفقیت‌ها آرزو دارم این فضای آزاد رسانه‌ای که در نقد شهرداری به خصوص در دو سال اخیر برقرار بوده در دوره بعد هم ادامه پیدا کند. منصور مظفری، مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد هم بیان کرد: زمان کمی برای انجام کارها ‌در این دوره وجود داشت ‌و مقایسه آن با ۱۲ سال مدیریت گذشته، قیاس خوبی نیست. شاید عملکرد دولت قابل دفاع نبود اما عملکرد شهرداری قابل دفاع بود و در انتخابات شورای شهر این به عملکردها نباختیم و به سیاسی‌کاری باختیم. مسعود حیدری، مدیرعامل ایلنا با اشاره به گزارش عملکرد شهرداری تهران، بیان کرد: کم کردن هزینه ها در اداره شهر کار بسیار مهمی است و باید کسانی که در این دوره مسئولیت دارند اعلام کنند برای مردم چه کردند اما از نجابت مدیریت شهری سو استفاده شد و برخی اجازه ندادند.

دیدار مدیران رسانه با پیروز حناچی شهردار تهران/ بخش دوم

ندای لرستان - محمد رحمانیان، مدیر مسئول روزنامه شرق، با بیان اینکه به طور قطع کارهای زیادی انجام شده و موانع زیادی سر راه بوده اما گزارش عملکرد نشان می‌دهد شهرداری توانست نسبتا موفق عمل کند. گزارش عملکرد شهردار تهران هم وجود موانع قابل تحسین است. محمد مهاجری، عضو شورای سیاستگذاری خبرآنلاین هم بیان کرد: آقای حناچی جزو معدود شهرداران بوده که سیاسی نبوده است و حتی با دولت هم به دلیل سیاسی نبودن در مواردی مشکلاتی ایجاد شده است. همین مورد می‌تواند عبرت آیندگان باشد، یقین دارم که در دوره بعد شهر فروشی آغاز می‌شود و دوباره بازی سیاسی خواهیم داشت و امیدواریم چهار سال آینده زودتر به پایان برسد.

دیدار مدیران رسانه با پیروز حناچی شهردار تهران/بخش اول

ندای لرستان - علی صالح‌آبادی، مدیرعامل هفته‌نامه ستاره صبح با یادآوری همکاری با شهردار تهران در وزارت مسکن گفت: آقای حناچی از سال‌ها پیش همیشه مخالف روشی بود که از دوران آقای کرباسچی که همان ساخت و ساز بی‌رویه و اتوبان بود و همیشه دنبال توسعه مترو بود. امیر محبیان، مدیرمسئول خبرگزاری آریا هم از شاخص‌های تحلیل عملکرد شهردار صحبت کرد و یکی از معضلات کشور را سیاست‌زدگی دانست و گفت: شهرداری حوزه تخصصی است و نباید سیاسی باشد و واین وظیفه رسانه است که از این کار جلوگیری کند. علیرضا بختیاری، مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد در ادامه این نشست گفت:در وهله نخست نگاه مدیران شهرداری به اداره شهر تغییر کرده که کار بسیار مهمی بوده ودوم‌ میزان توقع شهروندان هم از مدیران شهری تغییر کرده است.

برپایی غرفه گفتمان غدیر در منطقه ۲

ندای لرستان - سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو ازبرنامه ریزی و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی به مناسبت عید سعید غدیرخم در محلات منطقه ۲ بارعایت پروتکل های بهداشتی ستادکرونا خبرداد.

نگاه مدیریت شهری به فرهنگ زیرساختی است

ندای لرستان - سید محمد فیاض گفت : نگاه مدیریت شهری به فرهنگ، غیر دستوری و زیرساختی است و همواره تلاش داشته ایم تا با ایجاد زیر ساخت های لازم، فرهنگ عمومی و فردی را در شهر تهران ارتقاء دهیم و قطعا با توسعه زیر ساخت های شهری، "ارتقای فرهنگی" محقق می شود.

ساير مطالب

تخم مرغ گران می‌ شود؟

بازگشت واگن‌های خارج شده از ریل به راه‌آهن تهران جنوب در مسیر لرستان

هشدار دامداران درباره کمبود شدید دام

روزانه 30 تن مرغ گرم در بروجرد توزیع می‌شود

آب‌ منطقه‌ای نسبت به کشت سیب زمینی در خرم‌آباد هشدار داد

مسیر ریلی جنوب بازگشایی شد؛ حرکت دوباره قطارها

بازگشت واگن‌های خارج شده از ریل به راه آهن تهران جنوب در مسیر لرستان

وقفه در بازگشت نرخ دلار به کانال 23 هزار تومان

اکسیر؛ عملکردی متمایز با نتایج درخشان

جزییات واژگونی 6 واگن یک قطار باری در محور جنوب

روغن موتور کمیاب شد

شناسایی دو مرکز غیرمجاز استخراج رمز ارز دیجیتال در پلدختر

ایران برای صادرات نفت، تنگه هرمز را دور می‌ زند

هشدار عجیب درباره آینده قیمت مرغ و گوشت

سالانه 10 هزار تن سیب گلاب در بروجرد تولید می‌شود

پیش بینی پرداخت غرامت 70 میلیارد تومانی به کشاورزان لرستانی

تهرانی‌ ها فعلا طلا نخرند!

قیمت مرغ به 40 هزار تومان رسید

کشف 2 مزرعه استخراج ارز دیجیتال توسط سپاه

وضعیت قیمت برنج ، گوشت و شکر در خرداد ماه

احتمال مواجه بازار برنج با موجی از کمبود و گرانی

افزایش قیمت نان قبل از تصویب ممنوع است

افزایش کاذب قیمت گوشت قرمز از ابتدای هفته

وضعیت پرداخت حقوق کارمندان در تعطیلات 6 روزه

فعالیت میادین میوه و تره بار در تعطیلات 6 روزه

تولید سالانه 23 میلیون شاخه گل در لرستان

اجرای 2200 هکتار احیاء، غنی‌سازی و توسعه جنگل در لرستان

وجود 104 طرح منظومه روستایی در سطح کشور

لزوم مشارکت مردم در سامانه هوشمند توزیع مرغ/ وضعیت تولید مطلوب است

مقاوم سازی 7000 واحد مسکن روستایی در لرستان

قیمت غذای رستوران‌ ها افزایش یافت

اجرای طرح خُشکه‌کاری برنج در لرستان

روغن موتور 10 درصد گران شد

واکنش استانداری تهران به افزایش نرخ نان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 تیر 1400

بانک ها تعطیل شدند / بورس هم تعطیل شد

تولید سالانه 25 هزار تن بذر در مرکز تحقیقات کشاورزی لرستان

خرید تضمینی 71 هزار تن گندم از کشاورزان لرستانی

خسارت پنج هزار و پانصد میلیارد تومانی به بخش کشاورزی لرستان

کانون‌های مواجه با کم‌آبی در لرستان شناسایی می‌شوند

خسارت پنج هزار و 500 میلیاردی خشکسالی در لرستان

اخذ مجوز تخصیص آب برای 10 سد در لرستان

لرستان پایلوت تولید گل‌های زینتی شود/تولید سالانه 23 میلیون شاخه گل در لرستان

نصب پنل‌های خورشیدی در لرستان

2 هزار و 200 هکتار جنگل در لرستان احیا می‌شود

1500 میلیارد برای تکمیل شبکه‌های پایاب سدهای لرستان نیاز است

نرخ مصوب انواع نان تعیین شد

خسارت خشکسالی در لرستان به پنج هزار و 500 میلیارد تومان رسید

برداشت 445 تن دانه روغنی کلزا در بروجرد

نیروگاه‌های خانگی برق، ظرفیتی مغفول در بحران کم آبی

مرغ با کارت ملی در استان لرستان عرضه می‌شود/ هر هفته فقط 3 کیلو + فیلم

آبرسانی با تانکر به هفت روستای بروجرد

کاهش 68 درصدی دبی رودخانه‌های اصلی لرستان

مرغ با کارت ملی در استان لرستان عرضه می‌شود +فیلم

قیمت 25 کالا 2 تا 5 برابر شد

خبر مهم وزیر راه درباره وام ودیعه مسکن

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 27 تیر 1400

روند خاموشی‌ها تا بیستم مردادماه ادامه خواهد داشت

گازرسانی به 65 روستا و 100 واحد تولیدی در لرستان

کشف یک انبار احتکار کالا در بروجرد

یک انبار احتکار کالا در بروجرد کشف شد

ماجرای فروش بزرگترین انبار کالاهای اساسی در استان لرستان چیست؟

نظارت 29 گروه در لرستان بر نحوه ذبح دام عید قربان

تکذیب خبر پایان خاموشی ها از روز دوشنبه

تعیین تکلیف قیمت بلیط هواپیما در هفته جاری

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 تیر 1400

انجام 750 مورد آزمون دوره‌ای وسایل سنجش سبک در لرستان

برق‌ سه روستای بروجرد به شبکه انتقال برق لرستان متصل می‌شود

کاهش 82 درصدی آب پشت سدهای لرستان/ سد «کزنار» در حال خشک‌شدن است‌

مشکل اصلی در مدیریت آب تولید آن است

برق‌ 3 روستای بروجرد به شبکه انتقال برق لرستان متصل می‌شود

لرستان، جایگاهی برای کشت سیاه‌دانه با عملکرد اقتصادی بالا

خرید دام خشکسالی کی آغاز می‌شود؟ /کارگروه تنظیم بازار قیمت بدهد

اعتبار مصوب جاده الیگودرز- مسجدسلیمان چهار میلیارد تومان است

معرفی دو رقم گندم دیم «کبیر» و «پایا» به بهره‌برداران

پیش‌ بینی هشدار دهنده نیلی در حضور رئیسی

پرونده پروژه‌های سیل لرستان تا اوایل سال 1401 بسته می‌شود

سوسیس و کالباس گران تر از مرغ و گوشت شد !

پل شهید حاج قاسم سلیمانی به بهره‌برداری رسید

پرداخت تسهیلات به 1367 طرح روستایی در لرستان

ساکنین مسکن مهر با تسهیلات برای خرید قدرالسهم عرصه خود اقدام کنند

پرداخت وام اشتغال روستایی به یکهزار و 367 طرح در لرستان

پیشرفت 90 درصدی شهرک صنعتی چمن سلطان الیگودرز

مبارزه با فرار مالیاتی در لرستان ضروری است

700کیلومتر راه مواصلاتی خاکی و شوسه در الیگودرز وجود دارد

◄ ارزش 6 هزارمیلیارد تومانی آزادراه خرم آباد - بروجرد

◄ 30 طرح راهسازی و راهداری در لرستان آماده افتتاح شد

کاهش 47 درصدی خرید گندم از کشاورزان لرستانی / فعالیت 13 کارخانه آرد در لرستان

سامان کاشی بروجرد راه‌اندازی می‌شود

ضرورت تدوین برنامه جامع آبخیزداری در کوهدشت/ کشت زعفران و پسته در این شهرستان شناور است

پیشرفت 40درصدی چهار خطه الیگودرز-داران

کاهش 47 درصدی خرید گندم در لرستان

30 طرح حوزه راه و شهرسازی فردا در لرستان افتتاح می شود

شبی یک میلیون تومان اجاره‌ خانه در شمال تهران

قطع برق 130 دستگاه اجرایی پر مصرف در تهران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 تیر 1400

پروژه‌های مشکل‌دار لرستان کدامند؟

گسترش کارهای علوم پزشکی هزینه‌بر است

منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد ایجاد می‌شود

قیمت مرغ دو نرخی شده است