ندای لرستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

تور ترویجی تعاون و کارآفرینی مجازی برای نخستین بار در استان گیلان برگزار شد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان تحقق و برگزاری تورهای ترویجی تعاون و کارآفرینی را یکی از برنامه های ابلاغی مهم ترویجی شش گانه بخش تعاون عنوان کرد.

۴۲ هزار فرصت شغلی جدید در طی سال ۱۳۹۹ در استان کرمان ایجاد شد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با ارائه گزارشی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در سال گذشته گفت: پارسال ۴۲ هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد و ۱۰۰ درصد میزان تعهد اشتغال استان محقق شد.

بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی تعاونی های مرزنشین هرمزگان

ندای لرستان - مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: تعاونی های مرزنشین استان در صورت پرداخت اصل بدهی مالیاتی خود از بخشودگی صددرصدی جرائم قابل ‌بخشش بدهی مالیاتی برخوردارمی‌شوند.

پرداخت تسهیلات کرونا در قزوین همچنان ادامه دارد

ندای لرستان - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پرداخت تسهیلات به پرونده‌هایی که سال گذشته روند ثبت نام آنها در سامانه کارا انجام شده است، همچنان ادامه دارد.

انجام بیش از ۲۸ هزار فقره بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار خراسان رضوی

ندای لرستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی از انجام ۲۸ هزار و ۲۸۴ فقره بازرسی موردی و ادواری توسط بازرسان این اداره کل از کارگاه‌های مشمول قانون کار و نظارت بر اجرای صحیح آیین نامه های ایمنی کارگاه ها و سایر مقررات قانون کار در استان در سال ۹۹ خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبرداد: قول بانک‌های خوزستان برای تسهیل ارائه تسهیلات کرونا

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره به میزان پرداخت تسهیلات کرونایی به مشاغل آسیب‌دیده استان گفت: تاکنون به ۱۳ هزار و ۷۱۷ پرونده، مبلغ یک هزار و ۸۱۱ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در خوزستان پرداخت شده است.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تغییر رویکرد طرح‌های ضربتی به مدل‌های حمایتی و اجتماع محور​،تنها بخشی از پرونده درخشان سازمان بهزیستی

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تغییر رویکرد طرح‌های ضربتی به مدل‌های حمایتی و اجتماع محور را به عنوان تنها بخشی از پرونده درخشان سازمان بهزیستی بیان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحقق شعار سال به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و حفظ اشتغال موجود می انجامد

ندای لرستان - اولین جلسه شورای هماهنگی ادارات زیر مجموعه وزارت کار در کردستان با دستور کار راهکارهای تحقق اهداف شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و گرامیداشت هفته کارگر در سنندج برگزار شد.

بخش تعاون بیش از هزار و ۲۰۰ شغل در استان کرمانشاه ایجاد کرد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که در سال گذشته ۵۱ شرکت تعاونی در استان، گفت: با تشکیل این تعداد شرکت، هزار و ۲۵۱ فرصت شغلی در استان ایجاد و برنامه‌های پیش‌بینی شده تشکیل تعاونی در استان به طور کامل محقق شد.

شمار مقرری بگیران بیمه بیکاری در خراسان شمالی کاهش یافت

ندای لرستان - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: اکنون شمار مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان هزار و ۱۴ نفر است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۴ نفر کمتر شده است.

تسهیلات اشتغال‌زا به صورت کامل در استان اردبیل پرداخت شد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با هدف گذاری انجام شده و همراهی بانک های عامل تمامی تسهیلات مربوط به اشتغال روستایی، مشاغل خانگی تا پایان سال به صورت کامل جذب و پرداخت خواهد شد.

جلسه هم اندیشی " آشنایی با مشکلات کارگران زن استان تهران" برگزار شد

ندای لرستان - جلسه هم اندیشی به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات کارگران خصوصا زنان کارگر استان تهران و بررسی راه های برون رفت از آنها در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد.

نماینده ویژه وزیر کار در سفر به استان مرکزی خبر داد: تشکیل کمیته های "پشتیبانی از تولید" و "مانع‌زدایی ها"

ندای لرستان - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: "کمیته پشتیبانی از تولید" با محوریت معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و کمیته "مانع زدایی ها" با محوریت دبیر هیات امنای سازمان ها و صندوق های بازنشستگی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری تشکیل شده است.

منصوری در اردبیل: بانک ها از اعمال رفتار سلیقه ای یا اخذ وثایق بالاتر از مبلغ قانونی بپرهیزند

ندای لرستان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک ها نباید پرداخت تسهیلات را به تاخیر بیاندازند و با توجه به این که منابع تسهیلات اشتغال روستایی خارج از منابع داخلی بانک ها است باید از اعمال رفتار سلیقه ای یا اخذ وثایق بالاتر از مبلغ پیش بینی شده در قانون بپرهیزند.

ارائه ۵ خدمت ویژه به بازنشستگان کشوری در دفاتر پیشخوان دولت

ندای لرستان - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی صندوق بازنشستگی کشوری از ۵ خدمت ویژه به بازنشستگان کشوری شامل چاپ فیش حقوقی، چاپ حکم، صدورگواهی کسر از حقوق ، پاسخ به استعلامات وام ضروری و وام ازدواج و استعلام بازنشستگان خارج از کشور در دفاتر پیشخوان خبر داد.

شریعتمداری در تشریح دستاوردهای سفر عراق: سند همکاری ایران و عراق نقشه راهی برای توسعه فعالیت های اقتصادی است

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به امضای سند همکاری های ۵ ساله ایران و عراق گفت: این سند، نقشه راهی برای همکاری های مشترک ایران و عراق در عرصه مسایل مربوط به بازار کسب و کار، آموزش های مهارتی و رفاه اجتماعی است که در توسعه فعالیت های اقتصادی دو کشور موثر خواهد بود .

هزینه‌های اقتصادی کلانی به نظام تحمیل می‌شود

ندای لرستان - چهارشنبه گذشته جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی مسأله تصویب یا عدم تصویب لوایح مرتبط با «اف.ای.تی.اف» لغو شد. اما یک روز پیش از این جلسه، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در توئیتی خواستار تصویب این لوایح و پیوستن ایران به «اف.ای.تی.اف» شد.

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

ندای لرستان - محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد .

شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور

ندای لرستان - در دیدار محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و عادل الرکابی، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، راه های گسترش همکارهای دو کشور در حوزه های مرتبط بررسی شد.

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری ​اولویت کشورمان را تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه دانست و امضای نقشه راه پنجساله پیرامون‌ همکاری های دو جانبه و مشترک با جمهوری عراق را در همین راستا عنوان کرد .

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: امنیت شغلی با پشتیبانی و مانع زدایی از تولید میسر می‌شود

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی امنیت شغلی را دغدغه کارگران دانست و گفت: امنیت شغلی فقط در «قرارداد کار» خلاصه نمی‌شود و امنیت روانی و سایر شاخصه‌های دیگر هم از مؤلفه‌های امنیت شغلی محسوب می‌شود.

گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

ندای لرستان - محمد شریعتمداری،وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی کشورمان در سفر خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارائی این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار و گره‌گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت‌های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال ۱۴۰۰ را محقق کند و باعث رونق بیش از پیش تولید شود.

حدود ۹ هزار نفر روستایی در خراسان شمالی شاغل شدند

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و ۸۰۰ نفر در این استان با دریافت چهار هزار و ۷۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.

۷۲۴ شغل جدید برای مددجویان بهزیستی قزوین ایجاد شد

ندای لرستان - معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در سامانه وزارت کشور بهزیستی استان قزوین در سال گذشته ۷۲۴ شغل جدید را برای مددجویان ایجاد کرده است.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری/۲۷فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

ندای لرستان - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی بیمه عمر و حادثه صبا تا ۲۷فروردین ماه جاری خبر داد.

شریعتمداری به عراق سفر کرد؛ سند برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارت کار ایران و عراق امضا می شود

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، شب گذشته به عراق سفر کرد.

ابلاغ مصوبه افزایش ۳۹ درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

ندای لرستان - با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران در مورد افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

ندای لرستان - مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور، با موضوع فعالیت تولید برق خبر داد.

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

ندای لرستان - علی حسین شهریور از امضای یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان توسط " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "دنیستا ساچوا" وزیر کار و سیاست های اجتماعی بلغارستان خبرداد.

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

ندای لرستان - مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از امروز ظرف حداکثر دو ماه، انتخابات تشکل های کارگاهی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تجدید می شود.

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

ندای لرستان - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نخستین جشنواره عکس کارا در راستای اهداف اجتماعی و فرهنگی این وزارتخانه با محورهای گوناگون پیرامون مقوله کار, اشتغال و ایمنی در محیط کار خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد ۱۴۰۰ مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه‌ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد ۱۴۰۰ مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد .

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

ندای لرستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از آغازصدور کارت اعتباری خرید با هدف افزایش قدرت خرید مردم و با توثیق سهام عدالت یا یارانه از سوی بانکها خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار سال، این اداره کل با همکاری صندوق کارآفرینی امید به کسب و کارها و طرحهای نوآور و خلاق متناسب با پتانسیل ها و نیازهای استان تسهیلات کم بهره پرداخت می کند.

ساير مطالب

60 درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

نرخ مشارکت اقتصادی در خراسان شمالی بیش از میانگین کشوری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

بررسی 6228 پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نیازمند اراده جمعی همه است

استان مرکزی در سهمیه اشتغال 12 درصد از برنامه هدف‌گذاری پیشی گرفت

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد+ فیلم

122 میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

348 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعالیت می کنند

88 هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

بررسی 1462 درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

بیش‌از 18 هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: افزایش 10 هزار نفری اشتغال در آذربایجان‌شرقی

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی 62 درصد کاهش یافت

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به بوشهر: حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

اشتغال بیش از 2300 نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در مازندران

تشکیل 65 تعاونی جدید در لرستان

پرداخت کمک هزینه یارانه دستمزد به بیش از 2 هزار و 500 نفر در هرمزگان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: بیش از 32 هزار نفر در استان بوشهر مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

مشکلات تعاونی های مرزنشین هرمزگان بررسی شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود

طرح‌های مشاغل خانگی در خراسان شمالی 540 میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

گزارش نوروزی شریعتمداری | صندوق بازنشستگی فولاد در سال 99 کارهای بزرگی را به سرانجام رساند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: بیش از 8 هزار نفر در کرمانشاه از مقرری بیمه بیکاری کرونا بهره مند شدند

مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و 700 واحد طرح اقدام ملی مسکن

62 هزار و 828 عضو صندوق بیمه روستایی سرمایه مهمی برای استان مرکزی است

1865 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند

آغاز ثبت نام متقاضیان، مشاوران و خدمت دهندگان حفاظت فنی و ایمنی

فعالیت 40 کوهنورد حرفه‌ای در جامعه کارگری چهارمحال و بختیاری

پیام تسلیت شریعتمداری به حجت الله مهدیان

انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو همکاری می‌کند

گزارش نوروزی شریعتمداری | ثبت تاریخی رکورد تولید و تحقق سود خالص 32 هزار میلیارد تومانی،مهمترین ویژگی جوانگرایی در شستا

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت سید علی نکویی زهرایی

گزارش نوروزی شریعتمداری | توسعه بخش تعاون با تحول آفرینی جوانترین معاون وزیر دولت در سال 99

گزارش نوروزی شریعتمداری | معاونت اشتغال در سال گذشته نوآورانه از ریزش سالانه ٣٠٠ هزار نیروی کار جلوگیری کرد

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت دو همکار استان خراسان جنوبی

گزارش نوروزی شریعتمداری | نتایج مثبت جوانگرایی در اداره موسسه عالی پژوهش،کمک بسیار بزرگی به سیاستگذاری ها کرد

پیام رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز جهانی آگاه سازی اتیسم _ وحید قبادی دانا

پیام نوروزی | محمد شریعتمداری _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

شریعتمداری:12 فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود

گزارش نوروزی شریعتمداری | راه‌اندازی سامانه هیات مدیره از افتخارات ما در سال 99 بود

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور: رشد10 درصدی فرزندخواندگی درسال کرونایی

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در آیین افتتاح مرکز جوارکارگاهی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان؛ جهش تولید با آموزش های مهارتی محقق می شود

گزارش نوروزی شریعتمداری| موفقیت معاونت رفاه در اجرای ماموریت‌های سنگین در سال 99

گزارش نوروزی شریعتمداری : راهبرد مشارکت مردم در سال 99 عملیاتی شد

گزارش نوروزی شریعتمداری ؛ گام بلند صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر برای توسعه چتر بیمه در سال 99

پیام تسلیت شریعتمداری به حمید میرزاده

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بانک ها پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را با رویکرد تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها سرعت بخشند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:حمایت از نیروی کار مهمترین عامل در تحقق شعار سال است

پیام تبریک شریعتمداری به مناسبت میلاد امام زمان (عج)

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: انجام بیش از 2400 بازرسی از کارگاههای استان

100 درصد اعتبارات تخصیصی مشاغل خانگی استان یزد در سال گذشته جذب شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحقق اهداف تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها رویکرد سیاست ها و برنامه های اشتغالزایی استان است

شریعتمداری در گفت ‌و گو با سالنامه اعتماد: غربالگری‌های ژنتیکی از 50 درصد معلولیت‌ها جلوگیری می کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: 100درصد برنامه های حوزه امور اجتماعی استان در سال 99 تحقق یافت

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت خالق دیرین دیرین

شریعتمداری : دوهزار بخشنامه تامین اجتماعی در6٠ بخشنامه تجمیح و اصلاح‌ شد

تحقق کامل تعهد اشتغال استان سمنان در سال 99

بیش از 5 میلیون نفر ساعت آموزش‌ مهارتی در کرمانشاه در سال 99 ارائه شد

1112 شغل اولی در کرمانشاه از یارانه دستمزد بهره مند شدند

وزیر رفاه اعلام کرد: راه‌اندازی مراکز مثبت زندگی و مراکز جامع درمان معتادان ،٢ اقدام بسیار مهم بهزیستی در سال گذشته

شریعتمداری با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان: از استفاده دکوری از جوانان بیزارم

شریعتمداری: به کارگیری جوانان در مسئولیتهای سنگین،حاصلش موفقیتی است که دوست و غیر دوست به آن اذعان دارند

شریعتمداری:امروز ثمره شیرین تلاش‌ها را با کسب رتبه اول در توسعه دولت الکترونیک و شفافیت از سوی رییس‌جمهوری چشیدیم

شریعتمداری:امروز ثمره شیرین تلاش‌ها را با برگزیده شدن از سوی رییس‌جمهوری چشیدیم

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت محمدعلی محمودی

پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت فرا رسیدن سال نو

رئیس جمهوری از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان دستگاه برگزیده در توسعه دولت الکترونیکی و شفافیت قدردانی کرد + فیلم

مدیر کل اشتغال اتباع خارجی: به کارگیری 2545 تبعه خارجی با ملیت های مختلف

پیام تسلیت شریعتمداری به آیت الله محمدی ری‌شهری

با حکم شریعتمداری" کیانوش سبزی پور "عضو شورای مشاورین و بازرس وزارت کار شد

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر: طرح های کارآفرینی توسط دانشجویان با حمایت مسئولین ایجاد شود

آخرین جلسه شورای هماهنگی استان تهران در سال 1399 برگزار شد

بیش از 12 هزار مورد بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار در استان کرمانشاه انجام شد

استفاده حدود 3 هزار و 720 نفر از مقرری بیمه بیکاری در استان یزد

جذب 100درصدی مبلغ تخصیصی اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان بوشهر

آموزش مهارت‌های دانش‌بنیان در مراکز فنی و حرفه‌ای اردبیل

فعالیت 4 پایگاه خدمات اجتماعی در سکونت گاه های غیررسمی استان زنجان

در بازدید از دو واحد تولیدی استان قم مطرح شد: بزرگترین سرمایه کشور، وجود کارگران و کارفرمایان متعهد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: انحراف در کارکرد برخی از تعاونی ها به اعتماد عمومی آسیب می زند

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: تکمیل زنجیره ارزش ذیل سرمایه گذاری های بزرگ در منطقه مکران کمک به توانمندی جوامع محلی است

افتتاح مرکز مدیریت و هدایت شغلی (tmc)در دانشکده سما استان مرکزی

پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: اعتبار زائی مدارک دانشگاهی با آموزش های مهارتی محقق می شود

شکایات کارگری در سیستان و بلوچستان کاهش یافت

پیام شریعتمداری به مناسبت میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار

شریعتمداری تاکید کرد: بیمه و اشتغال روستاییان شرط اصلی جلوگیری از مهاجرت

سامانه جامع پاسخگویی به شکایات وزارت کار مجدد راه اندازی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک افتخار است

نماینده ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شورای توسعه سواحل مکران: ضرورت مشارکت نیروهای بومی در توسعه سواحل مکران