ندای لرستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۵۸ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۸۱ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۹۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

کبیری: ارزش افزوده اقتصادی تعاونی‌ها را اشتغال،تعداد اعضا و فناوری‌ها تشکیل می‌دهد

ندای لرستان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز برای اولین بار در کشور توانستیم با کمک بانک توسعه تعاون، صندوق ضمانت و مرکز نوآوری توسعه فناوری تعاون، زیست‌بوم نوآوری و فناوری بخش تعاون را شکل دهیم.

آیین افتتاح مراکز منتا در چهار استان

ندای لرستان - آیین افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، سمنان و گیلان با حضور دکتر عبدالملکی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران آغاز به کار کرد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور واقع در شهرک صنعتی شمس آباد از نزدیک فرایند واکسیناسیون کارگران را بررسی و با برخی از کارگران و مدیران کارخانه ها که برای دریافت واکسن حاضر شده بودند دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: ایجاد مشاغل پایدار و باثبات برای اقشار کم درآمد محلات یزد

ندای لرستان - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: توسعه و ارتقاء سطح همکاری بین این اداره کل و استانداری در ایجاد اشتغال و توسعه مشاغل خانگی مناطق هدف از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان در دستور کار بهزیستی البرز

ندای لرستان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از اقدامات این اداره کل در جهت تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان استان خبرداد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز : تقویت آموزش نیروی انسانی متخصص و کارآفرین در البرز با جدیت ادامه دارد

ندای لرستان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان البرز و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید قاسم سلیمانی شهرستان نظرآباد خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاونی های کارآمد، مسیر توسعه را هموار می کنند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ستاد عالی توسعه تعاون استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فراهم سازی زمینه رشد تعاونی های کارآمد، کمک شایانی به توسعه همه جانبه جوامع است.

شاکرمی تاکید کرد: حفاری و نگهداری سنتی، عوامل اصلی حوادث کار در معادن

ندای لرستان - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در یکصد و هفتادمین نشست شورای عالی حفاظت فنی گفت: دو موضوع حفاری و نگهداری سنتی از عوامل اصلی حوادث کار در معادن است.

مدیر روابط کار استان اردبیل مطرح کرد: غیر ارادی بودن از دست دادن شغل ملاک اصلی برقراری بیمه بیکاری است

ندای لرستان - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: غیر ارادی بودن بیکاری و از دست دادن شغل، ملاک اصلی برقراری حمایت های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:نرخ بالای بیکاری شهرستان خمین زنگ خطر است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بالای بیکاری در شهرستان خمین زنگ خطر است و باید برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد فرصت‌های شغلی این خطه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از ایده‌های علمی نخبگان است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از فکرها و ایده‌های علمی نخبگان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان بر برندسازی محصولات استراتژیک استان تاکید کرد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر محصولات استراتژیک به عنوان یک برند واحد در کشور و حوزه بین الملل مطرح شوند،تبلیغات جهت جذب سرمایه گذاری و ارتقای کیفی این محصولات به راحتی امکان پذیر است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: گام های اساسی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع برداشته می شود

ندای لرستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با تشکیل کمیته هایی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع گام های اساسی در استان برداشته می شود.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از پیشگامی استان در ثبت و تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران خبر داد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ۱۷ طرح در هفته تعاون سال جاری گفت: این روند نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد سه برابری برخوردار است.

پنج‌ هزار و ۵۵۱ نفر در استان قزوین صاحب مهارت شدند

ندای لرستان - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: پنج هزار و ۵۵۱ نفر طی پنج ماهه امسال با شرکت در دوره های آموزش فنی و حرفه‌ای بخش دولتی در استان، صاحب مهارت شدند.

مسیر خدمت به مردم و بازنشستگان، طولانی و نیازمند همراهی مدیران و کارکنان است

ندای لرستان - با حضور دکتر اسماعیل زارعی کوشا، مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست معارفه «محمد اسکندی»، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم اکبر افتخاری، مدیرعامل سابق این صندوق برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از کاهش۲۰ درصدی شکایات به مراجع قضایی خبر داد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از فعالیت مضاعف و جدی بازرسان کار خبر داد و افزود: در مدت زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بازرسان کار در سطح استان فعال بوده اند که با توجه به آمار حوادث ثبت شده در شش ماهه اول سال سال جاری کاهش ۲۰ درصدی شکایات واصله را داشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا

ندای لرستان - پروانه رضایی بختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در چهل و نهمین جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا خبرداد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در راستای بهبود فضای کسب و کار حمایت از تعاونی ها ضروری است

ندای لرستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به ظرفیت های خوب استان مرکزی بر لزوم حمایت از تعاونی ها در راستای بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید در جنگ اقتصادی امروز موانع و مشکلات را از پیش روی مردم برداریم

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مشکلات و موانع شرکت های تعاونی و واحدهای تولیدی را در کارگروه های تخصصی استان پیگیری و رفع می کنیم.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: لزوم آماده‌سازی زمینه اشتغال نیروهای مورد نیاز در توسعه سواحل مکران

ندای لرستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توسعه سواحل مکران ظرفیت عظیمی است که از هم اکنون باید به فکر تربیت نیروهای کار آن باشیم و این امر در دستور کار قرار گیرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شازند در حمایت از مشاغل خانگی از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است

ندای لرستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی شازند در بحث حمایت از مشاغل خانگی در سال جاری بعد از اراک از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است.

پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان کردستان برگزار شد

ندای لرستان - پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید در استان کردستان، با حضور فعال شرکت‌کنندگان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبرداد: تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های مشاغل خانگی پرداخت می شود

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سومین نشست کارشناسی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، گفت: برای طرح های پشتیبان و پیشران مشاغل خانگی تا سقف ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

۳۱۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل به بازار کار متصل می‌شوند

ندای لرستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تعداد ۳۱۷ نفر از متقاضیان طرح توسعه ملی مشاغل خانگی به کمک جهاد دانشگاهی استان اردبیل و حمایت پیشران ها به بازار کار متصل می شوند.

۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دومین جلسه هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی گفت: ۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: سرمایه گذاری ۲۷ میلیارد تومانی برای ۵۵ طرح تعاونی

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۵ طرح تعاونی در استان آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده‌ است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: جشنواره امتنان از نخبگان تولید موجب ترویج فرهنگ کارآفرینی می‌شود

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید موجب ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تشویق کارگران و کارفرمایان به خلاقیت و نوآوری در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای زنجان: اشتغال در جامعه نیازمند ارتباط با استاندارهای جهانی است

ندای لرستان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان، نیازسنجی آموزش‌های مهارتی را مهم ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر اشتغال افراد در واحدهای تولیدی، تجاری و اقتصادی جامعه نیازمند ارتباط با استاندارهای جهانی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: ایجاد پلتفرم ملی اشتغال

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین نشست ستاد اشتغال قرارگاه رفاه مردم گفت: هدف از نشست های ستاد، ایجاد پلتفرم ملی اشتغال با هدف تبادل اطلاعات و جمع بندی عملکرد دستگاه های مختلف است.

امضای دو تفاهم‌نامه همکاری با وزارتخانه‌های "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل"

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به جمهوری تاجیکستان با دو وزارتخانه "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل" این کشور یادداشت تفاهم همکاری امضاء کرد.

در دیدار دکتر عبدالملکی با وزیر محنت تاجیکستان تاکید شد: تبادل نیروی کار ماهر و متخصص بین دو کشور

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با شیرین امان زاده، وزیر محنت، مهاجرت و شغل اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار و گفت و گو کرد.

​عبدالملکی در دیدار با وزیر تندرستی تاجیکستان اعلام آمادگی کرد: همکاری در تمام حوزه‌های مشترک به ویژه حمایت‌های اجتماعی

ندای لرستان - دکتر "حجت الله عبدالملکی " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با "جمال الدین عبدالله زاده " وزیر تندرستی و حفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار کرد.

مشکلات کارگران طبس بررسی، پیگیری و اقدام عملی در رفع مشکلات آنها شروع شد

ندای لرستان - سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری در سومین سفر استانی دولت سیزدهم روز جمعه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ با هدف بررسی مسایل و مشکلات و تلاش برای حل آنها به خراسان جنوبی سفر کرد.

نشست های تخصصی مدیران وزارت کار با تشکل های کارگری،کارفرمایی و بازرسی خراسان جنوبی

ندای لرستان - در راستای سفر رئیس جمهوری به شهرستان طبس و دستور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، هیاتی به ریاست حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متشکل از مدیرکل روابط کار و جبران خدمت ومدیرکل بازرسی کار به شهرستان طبس سفر کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: سفر رییس جمهوری، منشأ خیر برای کارگران معدن طبس شد

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: پیرو سفر رئیس جمهوری به استان و حضور در جمع کارگران معدن شهرستان طبس، پس از شنیدن گلایه ها و مشکلات آنان، دستور پیگیری موضوعات را صادر کردند.

ساير مطالب

سند کاداستر 30 هزار هکتار از اراضی ملی بروجرد صادر می‌شود

اطلاعات 11 هزار واحد صنفی بروجرد در سایت ایرانیان اصناف ثبت‌ شد

یک میلیون و 858 هزار تن کالا در لرستان جابه جا شد

سالانه بالغ‌بر 30 هزار تن گوشت قرمز در لرستان تولید می‌شود

برداشت سالانه 75 هزار تن سیب در لرستان

بهره‌برداری از فاز اول پروژه شهرک سیلیکون متال بروجرد بهمن‌ماه امسال

پرداخت خسارت به مشترکان برق

برداشت 75 هزار تن سیب در لرستان / برداشت 310 هزارتن انواع محصولات باغی دراستان

فرماندار خبر داد: برداشت سالیانه 769 هزار تن در معادن ازنا

اختصاص چهار میلیارد برای تعریض و بهسازی جاده نورآباد -نهاوند

کل مسیر ریلی راه‌آهن لرستان بازسازی و نوسازی شده است

برداشت سالیانه 769 هزار تن در معادن ازنا

تعیین حریم، راه نجات تالاب‌های لرستان است

170 واحد مسکونی امسال به مددجویان بهزیستی لرستان تحویل شد

لرستان پیشتاز در تولید مروارید طلایی

/پیگیری سوژه/ کمندانی‌ها به "چرخ‌ میرزا" می‌روند

تراژدی ادامه‌دار خشکسالی در لرستان؛ تولید آبزیان 5000 تن کاهش یافت

آغاز کشت گندم در سطح بیش از 13 هزار هکتار در بروجرد

لرستان 25 درصد تخم چشم‌زده ماهی قزل‌آلای کشور را تولید می‌شود

بیش از 3 هزار تن مرغ در مرغداری های استان آماده کشتار است

لرستان پیشتاز در تولید مروارید طلایی

حضور گروه‌های تخصصی کشاورزی و دامپروری بسیج در منطقه «کاکاشرف»

لرستان 25 درصد تخم چشم‌زده ماهی قزل‌آلای کشور را تولید می‌کند

آغاز کشت پاییزه گندم در بروجرد

پروازهای شنبه 20شهریور فرودگاه خرم‌آباد انجام نمی‌شود

دبی 5 متر مکعب در ثانیه‌ای رودخانه «کشکان»

آماده کشتار بودن بیش از 3000 تن مرغ در مرغداری‌های لرستان

بهره برداری از طرح روشنایی ایستگاه قارون راه آهن دورود

معاف شدن کارفرمایان لرستان از پرداخت 135 میلیارد تومان بدهی

برداشت 135 هزار تن ذرت علوفه ای در فیروزآباد فارس آغاز شد

تولید سالانه 2800 تن عسل در لرستان

کشت کلزا در بروجرد آغاز شد

آغاز به کار کرد اولین مرکز بسته‌بندی تخم‌مرغ در دورود با ظرفیت 10 تن

سهمیه کود لرستان 93 هزار تن است

اجرای طرح تحقیقی، ترویجی خشکه‌کاری برنج در لرستان

وزارت کار بایستی موتور محرکه توسعه استان‌های محروم شود

زمینه اشتغال 1685 مددجوی تحت پوشش بهزیستی لرستان فراهم می‌شود//انتشار//

وخامت وضعیت منابع آبی لرستان؛ تداوم خشکسالی خسارات جبران ناپذیری وارد می‌کند

135 میلیارد تومان جریمه تامین اجتماعی کارفرمایان لرستانی بخشوده شد

مرکز پرورش ماهی خاویاری در رومشکان احداث می شود

افزایش بیشتر قیمت کالا و خدمات در استان‌های کمتر توسعه یافته

بهره‌برداری از دو ایستگاه پمپاژ تا پایان امسال در لرستان

بستن چاه‌های غیرمجاز راهکار مهم برای کاهش تنش آبی در لرستان است

15 تعاونی جدید امسال در سلسله تشکیل شد

تعاونی‌ها، زمینه‌ساز پایگاه‌های اقتصادی در کشور هستند

تعاونی، یکی از ارکان اقتصاد کشور است

کارخانه سیمان خرم‌آباد همچنان در انتظار سرمایه‌گذار جدید

حسابرسی از عملکرد تعاونی‌های لرستان/ 27 تعاونی جدید ایجاد شد

پنج هزار و 551 دستگاه ناوگان باری لرستان به بندر امام اعزام شد

471 شرکت تجاری امسال در لرستان ثبت شد

کشت پنج هزار هکتار کلزا در لرستان

زمین برای راه‌اندازی طرح‌های تولیدی لرستان تامین می‌شود

ثبت بیش از 400 فقره شرکت تجاری/ انحلال 52 شرکت تجاری در لرستان

آغاز مطالعات دو سد رها شده در دورود

رشد 11 درصدی تولید مرغ در لرستان

تجلیل از کارآفرینان نخبه و برتر حوزه جوانان لرستان

حمایت از کارآفرینان جوان برروی اشتغالزایی جوانان موثر است

خسارت میلیاردی قطع برق به یک مرغداری در لرستان

راه اندازی آزمایشی ماشین آلات کارخانه صدر فولاد لرستان

شناسایی و تعقیب افراد بحران ساز توسعه کاشت محصولات آب‌دوست

تاکید بر تعقیب قضایی افراد بحران ساز در کشت محصولات آب دوست لرستان

سهم قشر ضعیف از یارانه انرژی 1.2 و قشر ثروتمند 25 درصد است

ساخت‌وساز غیر مجاز در منطقه تفریحی گلدشت بروجرد

ماشین آلات کارخانه صدر فولاد لرستان به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد

رشد 502 درصدی جابجایی بار از طریق راه‌آهن لرستان

مصرف برق 200 مگاوات بیشتر از سهمیه در استان

تجلیل از 11 تعاونی برتر لرستان/ 23 تعاونی با اشتغال 518 نفر به بهره‌برداری می‌رسد

افت 2 متری آب‌های زیرزمینی در لرستان

حمایت UNDP از شرکت‌های تعاونی لرستان

آغاز مهلت تمدید پروانه چرای دام در لرستان تا پایان آذرماه

سهم 26 هزار واحدی لرستان از ساخت یک میلیون مسکن در سال

باطل شدن پرواز خرم‌آباد- تهران

جهش در تولیدات کشاورزی لرستان با کشاورزی حفاظتی و نیمه حفاظتی محقق می‌شود

جاماندگان از یارانه ثبت‌نام کنند

1386 طرح روستایی در لرستان تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کردند

جهش تولیدات کشاورزی لرستان با کشاورزی حفاظتی و نیمه حفاظتی محقق می‌شود

مهلت تمدید پروانه چرای دام در لرستان تا پایان آذرماه است

تحویل 300 هکتار اراضی ملی به راه وشهرسازی لرستان و چند خبر کوتاه

کشاورزی و صنعت لازم و ملزوم یکدیگر هستند

امید داریم صنایع بزرگ راکد لرستان فعال شود

بودجه 400 میلیاردی شهرداری خرم‌آباد/نباید نمای شهر فقیر نشان داده شود

تبدیل 1500 هکتار از اراضی دیم شهرستان پلدختر به آبی

انجام بیش از 2000 بازرسی واحدهای خبازی بروجرد

توزیع روزانه 144 تن آرد در بروجرد

تولید 236 کیلووات انرژی خورشیدی در لرستان

قطع انشعاب گاز یک جایگاه سی‌ان‌جی در لرستان

روزانه 144 تن آرد در بروجرد توزیع می‌شود

سهم آب لرستان چقدر است؟

اصلاح بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان

مشکل اصلی بخش مسکن چیست؟

افزایش 25 درصدی تولید در دیم‌زارهای لرستان

تخریب 7 مورد تغییر کاربری اراضی در بروجرد

کشاورزان نگران تأمین بذر نباشند

کار ساخت‌وساز مسکن در منطقه 32 هکتاری بروجرد آغاز می‌شود

توزیع نهاده مرغداری‌های لرستان بر اساس سامانه بازارگاه

هفت مورد تغییر کاربری اراضی در بروجرد تخریب شد

نهاده مرغداری‌های لرستان بر اساس سامانه " بازارگاه" توزیع می‌شود

بهره‌برداری از 644 میلیارد ریال طرح عمرانی در فیروزآباد

خانه چوب در بروجرد احداث می‌شود

اختصاص بیش از 900 میلیارد اعتبار برای محرومیت‌زدایی لرستان