ندای لرستان

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

ندای لرستان - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

ندای لرستان - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

ندای لرستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

ندای لرستان - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

ندای لرستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

ندای لرستان - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

ندای لرستان - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

ندای لرستان - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

ندای لرستان - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

ندای لرستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

ندای لرستان - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

ندای لرستان - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

ندای لرستان - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

ندای لرستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

ندای لرستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

ندای لرستان - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

ندای لرستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

ندای لرستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

ندای لرستان - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

ندای لرستان - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

ندای لرستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

ندای لرستان - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

۹۰ گونه پرنده مهاجر در هرمزگان درحال زمستان گذرانی هستند

ندای لرستان - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: هم اکنون ۹۰ گونه پرنده مهاجراز آسیای میانه و سیبری در تاب های این استان فرود آمده و تا بهار سال آینده زمستان گذرانی می کنند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

ندای لرستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

ندای لرستان - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

ندای لرستان - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

ندای لرستان - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

ندای لرستان - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

ندای لرستان - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

ندای لرستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

ندای لرستان - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

سهم ۹۵ درصدی صنایع اصفهان در انتشار ذرات معلق PM۲.۵

ندای لرستان - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مطالعات سیاهه انتشار آلودگی هوای اصفهان، گفت: نتایج این مطالعات نشان می دهد که منابع ثابت (صنایع و کارخانه ها) ۹۵ درصد و منابع متحرک ( انواع وسایل نقلیه) پنج درصد در آلودگی هوای این کلانشهر سهم دارند.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

ندای لرستان - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

ندای لرستان - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

ندای لرستان - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

ساير مطالب

ممنوعیت برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های ورزشی در مناطق قرمز و گروه‌های 3 و 4 نارنجی لرستان

اهدای جایزه نقدی به 6 نفر برتر هر ماده برای نخستین بار

مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس خبر داد: اهدای جایزه نقدی به 6 نفر برتر هر ماده برای نخستین بار

ممنوع شدن فعالیت‌های ورزشی در مناطق قرمز لرستان

ساعت عجیب برگزاری بازی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

برگزاری مسابقات زورخانه ای و کشتی پهلوانی به مناسبت هفته جوان در خرم آباد

نفرات برتر رقابت‌های دو و میدانی آقایان در خرم‌آباد معرفی شدند

لرستان 235 شهید ورزشکار دارد/چاپ کتاب شهدای ورزش

لرستان شرایط بسیار خوبی برای برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی دارد

تبریک مدیرکل ورزش و‌ جوانان لرستان به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان

برترین های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان لرستان مشخص شدند

رفتار زشت بازیکنان پرسپولیس در زمان اعلام ضربه پنالتی

ماجرای لو رفتن ترکیب پرسپولیس چند روز قبل از بازی ها

واکنش باشگاه استقلال به توهین یک مجری به فرهاد مجیدی

اعزام دونده لرستانی به اردوی کشور کنیا

راز عجیبی که 15 ماه پس از پایان استراماچونی در استقلال فاش شد

نخستین اردوی آزادکاران از روز دوم سال جدید آغاز می‌شود

برگزاری 3 رویداد ورزشی در لرستان/ استعدادیابی، اولویت اصلی هیات دو و میدانی است

99 تاریخی‌ترین سال دوومیدانی لرستان

درگذشت زن سرشناس برنامه تخت گاز

گلایه فرشید باقری از بازیکنان استقلال بعد از جدایی

جایزه فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال بخاطر برد

جدایی بازیکن همیشه شاکی پس از 5 سال از استقلال

تک امتیاز خیبر در بازی آخر سال

مبلغ توافق طالب ریکانی با استقلال مشخص شد

اولین واکنش به موهای سفید سعید معروف

کشتی انتخابی نوجوانان و جوانان| اعلام اسامی داوران قضاوت‌کننده در رقابت‌ها

معرفی داوران مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی نوجوانان و جوانان

اسامی داوران قضاوت کننده اعلام شد

دعوت از هیئت های ورزشی لرستان به پویش هر هیئت یک فرزند معنوی / پیوستن به این پویش بخشی ازعملکرد فرهنگی است

اجرای اقدامات کم‌نظیر در هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان

صدای مظلومیت محرابی شنیده شد

پروژه دوومیدانی پیشا خط پایان از پا افتاد

لک‌دانه نورعلی در لیگ برتر والیبال بانوان و آقایان تیمداری خواهد کرد

خیز دوومیدانی لرستان برای اوج گیری در آسمان قهرمانی ها / رویای پلنگ هایی که در لرستان چون ‌باد می دوند

ازبخش خصوصی ورزش لرستان با تمام توان حمایت می‌کنیم

شکایت نفت مسجدسلیمان از خیبر برای استفاده غیرقانونی از 6 بازیکن

در خیبر خرم‌آباد چه خبر است؟/ کمیته اخلاق در خواب غفلت!

فتح قلعه شوش توسط سرداران پردیس/برد دراماتیک پردیس خرم آباد در شوش دانیال

بیش از یک میلیارد هزینه کردیم/کم‌تجربه بودیم

هیئت های ورزشی هر کدام نیازمند فضای خاص متعلق به خودشان هستند

لرستان در توسعه ورزش از طریق فضای مجازی در کشور پیشرو بود / 15 چمن مصنوعی در سال آینده افتتاح می شوند / اجرای طرح تجهیز ورزش روستایی در 4 شهرستان طی سال آینده

توضیح درباه علت ثبت قرارداد جنجالی استقلال با آرمان رمضانی

برپایی اردوی تیم ملی روئینگ بانوان و آقایان بزرگسال در الیگودرز

اخراج مدافع جنجالی استقلال توسط فرهاد مجیدی

بیش‌از 40 خانه ورزش روستایی در لرستان تجهیز می‌شوند

حضور کشتی‌گیران لرستانی با دستان بسته در انتخابی تیم ملی

ثبت رسمی رکوردهای ورزشکار پلدختری نیازمند به حمایت مسئولان است

بیکاری پنج هزار و 800 شاغل حوزه ورزش لرستان به دلیل شیوع کرونا

ورزشگاه سیل‌زده «سرمالیان» پلدختر چشم انتظار اعتبار

راه‌اندازی مراکز ازدواج آسان در شهرستان‌های لرستان؛ هیئت‌های ورزشی حمایت می‌شوند

بیش از 5 هزار و 800 شغل در حوزه ورزش لرستان با شیوع کرونا از دست رفت

سرانه فضای ورزشی در لرستان 61 سانتیمتر است/ فعالیت 9 خانه جوان

آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی روئینگ در لرستان

حذف نفت مسجد سلیمان با پنجه های طلایی نادرپور/صعود خیبر خرم آباد درضیافت پنالتی ها

درخشش «کوراش کاران» لرستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی

ویسی: پیروزی مقابل نفت انگیزه بالایی به ما داد/ بگذارید داوران جوان داوری کنند

حذف نفت مسجدسلیمان به دست خیبر در ضیافت پنالتی‌ها

فعالیت پیست بین‌المللی تمندر در همه فصول

افتتاح فاز اول پیست بین‌المللی اسکی فرسش الیگودرز

می‌توانیم در توکیو مدال بگیریم

تلاش برای برگزاری لیگ بوکس در سطوح مختلف

نتایج مطلوبی کسب نکردیم/ بازیکنان کارنامه داری جذب کرده‌ایم

ورزشگاه 15 هزارنفری خرم‌آباد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

20 میلیارد برای ورزشگاه بروجرد اختصاص پیدا کرد

باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در تیمداری حرفه‌ای عمل می‌کند

دو پروژه مهم ورزشی لرستان در نزدیکی افتتاح و منتظر وعده اعتبار

بازیکن سابق نساجی قائمشهر به خیبر خرم‌آباد پیوست

معارض ورزشگاه 15 هزارنفری بروجرد مرتفع شده است

تخصیص 20 میلیارد جهت تکمیل فاز اول ورزشگاه 15 هزارنفری بروجرد

امضای دو تفاهم نامه دستگاه ورزش وجوانان لرستان با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان / پویش ایران مهربان و پویش ازدواج جوانان در سطح استان اجرا می شود / ارتقا سطح کمی وکیفی فعالیت سمن های جوانان استان با اجرای این دو پویش

فاز اول ورزشگاه ولایت بروجرد سال آینده به بهره برداری می‌رسد

وعده افتتاح ورزشگاه 15 هزار نفری خرم‌آباد در سال 1400

/پیگیری پروژه/ پیست اسکی تمندر همچنان در انتظار افتتاح رسمی

پیست اسکی تمندر همچنان در انتظار افتتاح رسمی

اصرار فرهاد مجیدی و اختراع یک پست جدید در استقلال بخاطر برادرش

مصاف امید خیبر خرم آباد با امید بعثت کرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد: فعال شدن 38 پروژه ورزشی در لرستان

تجلیل باشگاه پردیس فروزنده خرم آباد از حسن رستمی پیشکسوت فوتبال

هدیه شش امتیازی بنزین سبز به پردیس و فوتبال لرستان/بغض پردیس با قربانی شدن لردگان وبهمئی ترکید

علت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس با وجود بدهی

ادعای المپین بوکس: برای تاریخ‌سازی به توکیو می‌روم

بودجه 40 میلیارد ریالی باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برای 1400

خبر بد برای استقلال!

خبر خوش برای جودوی ایران

بودجه 40 میلیاردی باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برای 1400

بازیکن سابق آلومینیوم اراک به خیبر خرم‌آباد پیوست

‍ افتتاح زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی داریاب دورود

تساوی ارزشمند خیبر 10 نفره در ارومیه

شوک جدید به پرسپولیس : بدهی 30 میلیاردی

فراز کمالوند سرانجام دستیار فرهاد مجیدی شد

تنها خرید مجیدی برای استقلال؛ بازیکنی که پرسپولیس به دنبال وی بود

تیم ورزش‌های همگانی لرستان به لیگ برتر صعود کرد

پیگیری ایسنا؛ دبیر: به‌دنبال رفع مشکل محرابی هستم تا به کشتی برگردد

دبیر: به‌دنبال رفع مشکل محرابی هستم تا به کشتی برگردد

بوکس حرفه‌ای از آماتور بهتر است/قهرمانی شایسته پلیمر بود

عنوان سومی بانوی قزوینی در مسابقات اسنوکر قهرمانی کشور

بهره‌برداری از فاز نخست پیست اسکی تمندر الیگودرز

هدفم المپیک 2024 است

یایان لیگ تیراندازی به اهداف پروازی و معرفی تیم های برتر